Artykuły do tagu: WojciechBaranowski

Absolwent II LO w Piotrkowie na „Fryderykach”
Wojciech Baranowski (Baranovski) wystąpił w sobotę w Katowicach na jubileuszowej, dwudziestej piątej edycji Fryderyków, nagród polskiej branży fonograficznej za dokonania muzyczne. Był nominowany w kategorii „Fonograficzny Debiut Roku”. Urodzony w Opocznie artysta to absolwent II Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie.
05.03.2018 17:48
Baranovski robi dym...
Wojtek Baranowski, wokalista i multiinstrumentalista szturmuje radiowe rozgłośnie swoim najnowszym singlem "Dym". Artysta związany z Piotrkowem pracuje nad swoim debiutanckim albumem. Projekt BARANOVSKi nabiera tempa.
Wojtek Baranowski nagrywa z XXANAXX
Związany z Piotrkowem (absolwent II LO) Wojtek Baranowski nagrał wspólnie ze znaną grupą XXANAXX płytę "FWRD", z której pochodzi m.in. utwór Black Blood.
Piotrkowianie nagrali piosenkę
„Ile pozostanie w nas” to tytuł piosenki, która dziś ma ogólnopolską premierę. Muzykę i tekst napisał piotrkowianin Wojciech Baranowski. Utwór wykonuje grupa Elenaor Krieger, której wokalistą jest Ernest Staniaszek.
Wojciech Baranowski zaśpiewa z gwiazdami
Wojciech Baranowski wystąpi 28 czerwca na Life Festiwal Oświęcim wspólnie z takimi gwiazdami jak Eric Clapton. Do zaśpiewania na wielkiej scenie zaprosili go organizatorzy.
VoP. Wojtek Baranowski wygrał Bitwę
Wojciech Baranowski przeszedł do kolejnego etapu programu TVP 2 VOICE of POLAND. 22-latek w ringu pokonał Michała Szyca.
VoP. Szansa przed Wojtkiem
Piotrkowianin Wojciech Baranowski stanie w sobotę przed szansą przejścia do kolejnego etapu „Voice of Poland”. Nasz wokalista rywalizować będzie w „ringu” o wygraną i przybliżenie się do wygrania programu.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat