Artykuły do tagu: Wodzin

Ruszyło układanie nawierzchni na A1
Między węzłami Tuszyn i Piotrków Trybunalski Zachód drogowcy rozpoczęli układać betonową nawierzchnie na budowanej autostradzie A1. Prace prowadzone są w okolicach Wodzinka w kierunku południowym.
01.08.2017 14:39
Paraliż na A1
Jezdnia autostrady A1 na odcinku między Piotrkowem Trybunalskim a Tuszynem, prowadząca w kierunku Łodzi, jest zablokowana. Nie lepiej jest na starej trasie, sugerowanej jako objazd - tam też tworzą się korki.
Prace na DK 1 - znów zmieni się organizacja ruchu
Powoli dobiegają końca prace na południowej jezdni kilkusetmetrowego odcinka krajowej jedynki na wysokości Wodzinka. Już za kilka dni drogowcy przeniosą się na nitką prowadzącą w kierunku Łodzi, co wiąże się z kolejnymi zmianami w organizacji ruchu. Te nastąpią już 1 sierpnia.
Masz elektrośmieci - oddaj Ekoiskierkom!
Uczennice z Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wodzinie Prywatnym tworzące pięcioosobowy zespół ekologiczny „Ekoiskierki” wraz ze swoją opiekunką panią M. Tomaszewską przystąpiły do konkursu „Aktywni dla klimatu”, który jest częścią ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej pt. „Zmieniaj nawyki - nie klimat!”.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat