Artykuły do tagu: Wodociagi

Cena wody bez zmian. Prezes Rżanek dementuje
Podwyżki ceny za wodę póki co nie będzie. Niewielki wzrost nastąpi dopiero w 2019 roku. Michał Rżanek, prezes Piotrkowskich Wodociągów i Kanalizacji odniósł się do środowych informacji przedstawionych na konferencji prasowej przez radnych Prawa i Sprawiedliwości: Grzegorza Lorka i Łukasza Janika. Niewiadomą jest za to, czy miasto przystąpi do programu Polskiego Funduszu Rozwoju i sprzeda 49% w miejskiej spółce.
Droższa woda i sprzedane udziały? (AKTUALIZACJA)
Czy w Piotrkowie woda podrożeje o 2 zł za metr? Czy miasto sprzeda udziały w Piotrkowskich Wodociągach i Kanalizacji? W zamian modernizacja sieci wodociągowej. Takie informacje podali na konferencji prasowej radni Prawa i Sprawiedliwości: Grzegorz Lorek i Łukasz Janik.
Wolbórz: Budują nową siedzibę dla miejskiej spółki
Długo oczekiwana budowa nowej siedziby spółki KOM-WOL "wyszła już z ziemi". Prace idą sprawnie, o czym przekonali się burmistrz z przewodniczącym Rady Miejskiej w Wolborzu.
Mróz taki, że rury pękają!
To prawdopodobnie mróz przyczynił się do dwóch awarii wodociągowych w Piotrkowie. Usterki szybko zostały naprawione przez pracowników Piotrkowskich Wodociągów i Kanalizacji. Woda już płynie do mieszkań piotrkowian.
Fontanna przed Urzędem Miasta
W środę rano mieszkańcy Piotrkowa w okolicy magistratu mogli zobaczyć dość nietypowy widok. Jak się okazuje w mieście nie powstała kolejna fontanna, tylko prowadzono prace konserwacyjne sieci wodociągowej.
Kryzys minął. Jest woda w kranach [AKTUALIZACJA]
Woda w zachodniej części miasta już jest. Dostawę wznowiono wcześniej niż zakładano.
We wtorek przerwa w dostawie wody
We wtorek 26 lipca od godz. 22.00 do 10.00 dnia następnego nastąpi przerwa w dostawie wody do nieruchomości położonych po stronie zachodniej od linii kolejowej.
Ceny za wodę i ścieki bez zmian
Ceny za wodę i ścieki w Piotrkowie nie wzrosną (przynajmniej do maja 2017 roku). Woda w Piotrkowie Trybunalskim nie jest chlorowana – to najważniejsze informacje, jakie przekazał mieszkańcom Michał Rżanek, który był gościem w studiu Strefy FM.
Mieszkańcy kilku budynków przy ulicy Staszica w Piotrkowie pozbawieni są wody. To efekt uszkodzenia wodociągu przez wykonawcę przebudowy torowiska przy ul. Słowackiego.
Ulica Czarna bez wody pitnej?
Czy mieszkańcy ulicy Czarnej w Piotrkowie są pozbawieni dostaw wody pitnej? Temat wypłynął podczas piątkowej sesji Rady Miasta.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat