Artykuły do tagu: Woźniki

Teren przy Domu Ludowym w Woźnikach utwardzony
Najpierw odnowiony został Dom Ludowy w Woźnikach, teraz wypiękniał także teren wokół niego – utwardzono go kostką brukową.
Rolnicy z gminy Wola Krzysztoporska świętowali
Rolnicy z gminy Wola Krzysztoporska podziękowali za plony. Były przemarsz korowodu, msza święta w intencji plonów oraz wiele atrakcji muzycznych. To wszystko w ramach dożynek gminno-parafialnych, które w tym roku odbyły się w Woźnikach.
Zapraszają na dożynki w Woźnikach!
Już w najbliższą niedzielę, 25 sierpnia gmina Wola Krzysztoporska świętowała będzie w Woźnikach. To tam właśnie odbędą się tegoroczne Dożynki Gminno-Parafialne.
Krzyś z Woźnik potrzebuje naszej pomocy
5-letni Krzyś choruje na białaczkę szpikową. Młodemu mieszkańcowi gminy Wola Krzysztoporska może pomóc każdy z nas, wystarczy w niedzielę, 11 sierpnia przyjechać lub przyjść do miejscowości Woźniki i oddać krew, obok tamtejszej siedziby OSP zaparkuje wówczas specjalny autokar dla krwiodawców.
Gładko na drodze w Woźnikach Kolonii
Trwa modernizacja dróg w gminie Wola Krzysztoporska. Kolejny fragment asfaltowej nakładki pojawił się w Woźnikach Kolonii.
Gminny Dzień Strażaka świętowali w Woźnikach
W tym roku druhowie ochotnicy z terenu gminy Wola Krzysztoporska świętowali w Woźnikach. W sobotę (6 maja) odbył się tu Gminny Dzień Strażaka.
Wola Krzysztoporska: Modernizują Dom Ludowy w Woźnikach
Kolejny Dom Ludowy w gminie Wola Krzysztoporska będzie remontowany. Tym razem chodzi o ten w Woźnikach.
Strażacy z OSP w Woźnikach w gminie Wola Krzysztoporska otrzymają w tym roku nowy samochód bojowy. Zakup auta dla jednostki został zapisany w tegorocznym budżecie.
Bawili się na festynie w Woźnikach
W zeszłą sobotę (26 lipca) w Woźnikach (gmina Wola Krzysztoporska) odbył się festyn zorganizowany przez Fundację "Piekarnia Dobrych Uczynków".
Fundacja Piekarnia Dobrych uczynków zaprasza na I Festyn Rodzinny w Woźnikach. Start 26 lipca (sobota) o godzinie 14.00 za siedzibą Fundacji – obok kaplicy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat