Artykuły do tagu: Wniosek

Uwaga rolnicy! 16 maja mija termin przyjmowania wniosków o dopłaty bezpośrednie.
Po tym jak w grudniu ubiegłego roku Urząd Marszałkowski odrzucił wniosek rewitalizacji miasta z przyczyn formalnych, magistraccy urzędnicy szukają innych źródeł pozyskania pieniędzy na ten cel.
Urząd Miasta złożył wniosek do Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi o dofinansowanie inwestycji w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla województwa łódzkiego.
Kilkaset wniosków od mieszkańców dziesięciu gmin, w których trwały konsultacje społeczne w sprawie przebiegu drogi S12 wpłynęło do tej pory do projektanta.
Piotrków: Sprawa asystenta na Komisji Rewizyjnej
Za zbyt rozrzutnego w gospodarowaniu publicznymi pieniędzmi uznał prezydenta miasta jeden z mieszkańców Piotrkowa, który złożył (do Rady Miasta) wniosek o zlikwidowanie stanowiska asystenta prezydenta.
Region: Czy pociągi zatrzymają się w Gorzkowicach?
Wójt gminy Gorzkowice Alojzy Włodarczyk wystąpił do marszałka województwa łódzkiego z pismem o poparcie starań mieszkańców gminy Gorzkowice...
Wniosek o „Rondo Solidarności” złożony
Grupa siedmiu radnych złożyła do Przewodniczącego Rady Miasta wniosek o nadanie rondu u zbiegu ulic Łódzkiej, Wysokiej i Hutniczej nazwy: „Rondo Solidarności”.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat