Artykuły do tagu: Wniosek

W tym roku osoby pobierające świadczenia pielęgnacyjne mogą liczyć na dodatkową pomoc w wysokości 100 złotych miesięcznie. Jednak nie wszystkich ta pomoc obejmie.
Piotrków: Kluby mogą już składać wnioski o dotacje
Piotrkowskie klubu sportowe mogą już składać wnioski o dotacje na 2012 rok przyznawane przez Urząd Miasta.
Czy Urząd Miasta uratuje akcję “Widzę-Reaguję”?
Jeszcze w poniedziałek kolejna edycja społecznej akcji “Widzę Reaguję” stała pod dużym znakiem zapytania. Powodem było przegapianie terminu złożenia wniosku (na realizację projektu) przez partnerów akcji, czyli piotrkowskie Starostwo Powiatowe, policję i Łódzki Urząd Wojewódzki. Policja tłumaczyła, że nie ona składa wnioski, a może być jedynie ich inspiratorem. Samorządu nie mogła zainspirować, ponieważ o akcji została poinformowana zbyt późno.
Pomysł utworzenia tego typu placówki w powraca jak bumerang. Jeszcze kilka lat temu były plany jej utworzenia w Komendzie Miejskiej Policji. Na przeszkodzie do ich realizacji stanęły fundusze, a raczej ich brak.
Tylko do końca października można składać wnioski o dodatek do świadczenia pielęgnacyjnego, o który mogą się ubiegać osoby opiekujące się niepełnosprawnymi.
Piotrków: Przepadną miliony na remont POW?
Czy prawie 17 milionów złotych, za które miała być wyremontowana ulica POW i okolice piotrkowskich dworców, przejdzie naszemu miastu koło nosa? W tej chwili wszystko wskazuje na to, że tak. Dlaczego?
Ważna informacja przede wszystkim dla studentów, ale także innych osób przebywających czasowo w Piotrkowie i chcących wziąć udział w nadchodzących wyborach.
Kolejny wniosek Tomaszowa odrzucony ze względów formalnych przez Urząd Marszałkowski. Chodzi o dofinansowanie projektu zakładającego wspólną promocję Niebieskich Źródeł, Grot Nagórzyskich i Skansenu Rzeki Pilicy.
Do rozdysponowania jest 20 mln, tymczasem na dofinansowanie czeka 7 projektów, w tym Piotrków z wnioskiem o pieniądze na budowę nowej biblioteki miejskiej.
Uwaga rolnicy! 16 maja mija termin przyjmowania wniosków o dopłaty bezpośrednie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat