Artykuły do tagu: Wniosek

NOMI złożyło wniosek o upadłość
Firma NOMI - właściciel marketów budowlanych, złożyła wniosek do sądu o upadłość układową. Co to oznacza dla sklepów zlokalizowanych w Piotrkowie Trybunalskim, Bełchatowie i Radomsku? Czy pracownicy tych sklepów zostaną zwolnieni?
Dywanik przedreferendalny na Wysokiej
O likwidację kolein na Wysokiej starano się od kilku lat. Szczególnie zabiegał o to radny Jan Dziemdziora, który w tej sprawie wielokrotnie został odprawiony z kwitkiem. - Przed referendum coś się jednak zmieniło - mówi radny.
Będą darmowe przejazdy dla niewidomych i niedowidzących
Na ostatniej sesji Rady Miasta przegłosowano projekt uchwały zakładający wprowadzenie bezpłatnych przejazdów piotrkowskimi emzetkami dla osób niewidomych i niedowidzących (z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności).
Nie inspektorzy z Piotrkowa Trybunalskiego lecz z Kielc sprawdzą, czy w piotrkowskim oddziale Mostostalu są łamane prawa pracowników.
PIP przeprowadzi kontrolę w Mostostalu
Państwowa Inspekcja Pracy na wniosek pracowników przeprowadzi kontrolę w piotrkowskim oddziale Mostostalu Kielce.
- Takie są uroki demokracji - tak Krzysztof Chojniak komentuje wniosek o odwołanie z funkcji prezydenta Piotrkowa.
PIO zebrała prawie 9 tysięcy podpisów
Podpisy zebrane, wniosek o referendum złożony.
Zamach na Mariana Błaszczyńskiego?
Polityczny zamach na przewodniczącego Rady Miasta w Piotrkowie planuje grupa opozycyjnych radnych.
Złożyli wnioski o wypłatę zaległych pensji
Blisko 60 byłych pracowników Piotrkowskiej Fabryki Mebli złożyło wnioski o wypłatę zaległych pensji z Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych. Pierwsze wypłaty powinny nastąpić jeszcze w tym tygodniu.
Starosta poczuł się znieważony
Starosta powiatu piotrkowskiego - Stanisław Cubała poczuł się znieważony słowami jednego z mieszkańców Sulejowa, który podczas ostatniej sesji Rady Powiatu oskarżył starostę o kradzież ziemi Skarbu Państwa.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat