Artykuły do tagu: Wniosek

Mieszkańcy ul. Krakowskiej protestują przeciwko nadaniu rondu imienia Lecha Kaczyńskiego. Argumentują to faktem, iż wymieniona osoba nic dla Radomska nie zrobiła.
Chcesz mieszkać przy Zamurowej? Złóż wniosek!
Uwaga Piotrkowianie! Od poniedziałku (17 lutego) można składać wnioski o przyznanie mieszkania w bloku powstającym przy ul. Zamurowej na Starym Mieście.
Wpłynęło prawie 400 wniosków o dodatek energetyczny
Piotrkowski Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie rozpoczął wypłatę dodatków energetycznych. Przypomnijmy, to specjalny dodatek przyznawany tym, którzy korzystają z dodatku mieszkaniowego. Pieniądze na ten cel pochodzą z budżetu państwa.
11.02.2014 13:33
Mariusz T. już wolny
Prokuratura nie wszczęła śledztwa ws. materiałów znalezionych w celi Mariusza T. W związku z tym T. nie usłyszał zarzutów. W świetle prawa od 11 lutego jest wolnym człowiekiem.
Rozprawa ws. Trynkiewicza odroczona
Rzeszowski Sąd Okręgowy przyjął wnioski o przesłuchanie świadków. Rozprawa ws. uznania Trynkiewicza za osobę niebezpieczną, która powinna być izolowana, została odroczona do 3 marca.
Wszystko w rękach sędziego
Do sądu w Rzeszowie wpłynęła już opinia biegłych na temat Mariusza Trynkiewicza. Posłużyć ma ona do podjęcia decyzji, czy trafi on do specjalnego ośrodka zamkniętego. Biegli w opinii nie wnioskowali o dodatkową obserwację dla przestępcy.
Jest wniosek o uznanie Mariusza Trynkiewicza niebezpiecznym
Do rzeszowskiego sądu wpłynęło właśnie pismo dyrektora zakładu Karnego w Rzeszowie o uznanie mordercy z Piotrkowa za osobę z zaburzeniami psychicznymi stwarzającą zagrożenie dla innych.
Uwaga przedsiębiorcy! Tylko do końca stycznia jest czas na złożenie druków "ZUS IWA". - Wypełniając wniosek, płatnik składek musi pamiętać by podać 5-znakowy kod rodzaju przeważającej działalności wg Polskiej Klasyfikacji Działalności - powiedziała Aleksandra Musialik - rzecznik prasowy tomaszowskiego oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
NOMI złożyło wniosek o upadłość
Firma NOMI - właściciel marketów budowlanych, złożyła wniosek do sądu o upadłość układową. Co to oznacza dla sklepów zlokalizowanych w Piotrkowie Trybunalskim, Bełchatowie i Radomsku? Czy pracownicy tych sklepów zostaną zwolnieni?
Dywanik przedreferendalny na Wysokiej
O likwidację kolein na Wysokiej starano się od kilku lat. Szczególnie zabiegał o to radny Jan Dziemdziora, który w tej sprawie wielokrotnie został odprawiony z kwitkiem. - Przed referendum coś się jednak zmieniło - mówi radny.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat