Artykuły do tagu: Wlodzimierzow

Dwie osoby zginęły w wypadku na DK 12
W poniedziałek późnym popołudniem na DK 12 między Piotrkowem a Sulejowem doszło do poważnego wypadku drogowego z udziałem 3 samochodów. Dwie osoby niestety zginęły.
Powiat chce się wycofać. Co dalej z przychodniami w Sulejowie i Włodzimierzowie?
Urzędnicy piotrkowskiego Starostwa Powiatowego chcą się wycofać się z prowadzenia przychodni w Sulejowie i Włodzimierzowie. Starosta Piotr Wojtysiak podkreślał podczas środowej sesji Rady Powiatu, że prowadzenie zadań w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej jest wyłącznym obowiązkiem gminy, na co jednoznacznie wskazali w swoim raporcie urzędnicy Najwyższej Izby Kontroli, którzy w 2018 roku kontrolowali Powiatowe Centrum Matki i Dziecka w Piotrkowie Trybunalskim. Poradnie we Włodzimierzowie i Sulejowie są prowadzone właśnie przez podległe Starostwu Powiatowemu w Piotrkowie Trybunalskim PCMiDZ. Wszystko wskazuje jednak na to, że wkrótce się to zmieni, ponieważ od 1 lipca lub 1 września powiat zamierza się z tej działalności wycofać.
Dlaczego w ośrodku zdrowia we Włodzimierzowie nie ma lekarza?
Od kilku tygodni w ośrodku zdrowia we Włodzimierzowie nie ma lekarza dyżurującego, a sama placówka praktycznie nie funkcjonuje – taką informacje przekazali nam mieszkańcy tej miejscowości.
Kolejne targi branży spożywczej w naszym regionie
W weekend producenci żywności z całej Polski oraz przedstawiciele sklepów współpracujących z operatorem grupy HIT, spotkali się we Włodzimierzowie, aby zaprezentować swoją ofertę i nawiązać nowe kontakty zawodowe.
Wigilia z serca dla Maciusia
W Szkole Podstawowej im. Przyjaciół Przyrody we Włodzimierzowie odbyła się w sobotę II edycja gminnej „Wigilii z serca”. Świąteczne spotkanie zapoczątkowało zbiórkę pieniędzy dla potrzebującego Maciusia Magiery.
Chcą pomóc Maćkowi. „Wigilia z serca” w SP we Włodzimierzowie
Wigilia Bożego Narodzenia to doskonała okazja, by okazać serce osobom potrzebującym. Dlatego już 15 grudnia w Szkole Podstawowej im. Przyjaciół Przyrody we Włodzimierzowie odbędzie się „Wigilia z Serca” z licytacjami i zbiórką pieniędzy dla chorego Maciusia - mieszkańca gminy Sulejów.
BMW uderzyło w betonowy przepust
34-letnia piotrkowianka straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w betonowy przepust. Do zdarzenia doszło w poniedziałek o godzinie 7.35 we Włodzimierzowie.
Nowy ośrodek zdrowia we Włodzimierzowie. Pacjenci rozczarowani.
Brudne zlewy i toalety, brudne klosze i podłoga, wszędzie kurz. Na środku korytarza worki ze śmieciami, nieodebrane od kilku tygodni. Do tego pielęgniarka pełniąca jednocześnie obowiązki sprzątaczki, ale nie dysponująca nawet szczotką do zamiatania. Takie są wnioski z wizji lokalnej, jaką przeprowadzili urzędnicy z Sulejowa w ośrodku zdrowia we Włodzimierzowie. Placówka działa zaledwie kilkanaście dni, miała służyć mieszkańcom.
Marihuanę ukryli w książce
Marihuanę ukrytą między kartkami książki znaleźli policjanci, którzy skontrolowali fiata punto stojącego na skraju lasu we Włodzimierzowie. Za posiadanie środków narkotycznych odpowie w sumie pięciu młodych mężczyzn.
Kontrola drogowa i... 30 gramów narkotyków
Ponad 30 gramów suszu marihuany ujawnili policjanci podczas... rutynowej kontroli na terenie gminy Sulejów. Zarzuty związane z przestępstwami narkotykowymi usłyszało łącznie pięć osób, grozi im od 3 do 12 lat więzienia.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat