Artykuły do tagu: Wiosna

Z wiosną spotkaj się w Focusie!
Choć kalendarzowa wiosna jeszcze się nie rozpoczęła, w Focusie będziemy ją witać już w najbliższą sobotę.
11.03.2012 14:44
Wiosna coraz bliżej
W tym tygodniu eksplozja wiosennej pogody.
Wielkie mrozy, szybka wiosna?
Mróz doskwiera nam wszystkim już od dwóch tygodni. Jak zmieni się aura w nadchodzących dniach? Co z roślinami? Jakie skutki taka pogoda przyniesie rolnikom? Kto cieszy się z niskich temperatur?
Juwenalia 2011: Pierwszy dzień koncertów za nami
Wczoraj oficjalnie rozpoczęły się Juwenalia 2011.
Na Juwenalia przygotowywali się w Insomni
Wczoraj w przeddzień Wiosny Żaków odbyła się pierwsza juwenaliowa dyskoteka w klubie Insomnia. Zabawa była przednia.
Już w czwartek 12 maja rozpocznie się Wiosna Żaków 2011 w Piotrkowie. Niżej prezentujemy plan koncertów i imprez.
Za oknem wiosna, czas by zagościła także w naszych szafach! Szukając nowych trendów i modnych inspiracji wystarczy zajrzeć do wiosennego katalogu Focus Mall Piotrków Trybunalski.
Focus Mall: Weekend pod znakiem mody
Było modnie, stylowo i kolorowo. W sobotę i niedzielę do piotrkowskiej galerii Focus Mall zawitały najnowsze trendy sezonu wiosna 2011. Profesjonalne stylistki udzielały porad i konsultacji. Zaprezentowane zostały najnowsze trendy z wiosennych kolekcji sklepów znajdujących się na terenie Focusa.
Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie Trybunalskim przygotowało dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z okazji pierwszego dnia wiosny, grę miejską “Wagary na Starówce”. Jest to propozycja zabawy edukacyjnej, której celem jest przybliżenie historii i atrakcji turystycznych piotrkowskiego Starego Miasta.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat