Artykuły do tagu: Wiosna

Juwenalia 2015 już w tym tygodniu
W poniedziałek (11 maja) rozpoczyna się w Piotrkowie Wiosna Żaków 2015. Rozkład imprez i koncertów na plakacie.
Sobota i niedziela będą znakomite. Potem ochłodzenie
Weekend zapowiada się bardzo ciepło, ale w przyszłym tygodniu przyjdzie ochłodzenie. O tym, jaka pogoda czeka nas podczas najbliższych dni mówił na antenie Strefy FM Zdzisław Cyganiak, obserwator przyrody.
Weekend Wiosennych Promocji w Focus Mall
Takiego wydarzenia nie mogą ominąć fani mody i miłośnicy zakupów! W sobotę i niedzielę 18 - 19 kwietnia galeria Focus Mall zaprasza na Weekend Wiosennych Promocji.
Wrócił bocian, wróciła zima
Do Piotrkowa kilka dni temu przyleciał już pierwszy bocian, który upatrzył sobie gniazdo na słupie przy ul. Świerczów. Wraz z powrotem bociana wróciła do nas... zima. Zdaniem ornitologów, przylot "pierwszych" bocianów zapowiada zazwyczaj krótkotrwałe pogorszenie pogody.
W nocy z soboty na niedzielę przestawiamy zegarki
Dwa razy w roku przesuwamy zegarki o godzinę. W nocy z soboty na niedzielę (28/29 marca) przestawimy się z czasu zimowego na letni.
Gdzie przydałyby się wiosenne porządki?
Od kilku dni mamy wiosnę, ale wiosenne porządki w Piotrkowie trwają od lutego. Czy wszędzie widać ich efekty?
Prawie 300 osób wyganiało zimę z miasta
Młodzi Turyści z Piotrkowa Trybunalskiego, Bujen, Rozprzy i Woli Krzysztoporskiej przy dźwiękach trąbek, piszczałek, gwizdków i kołatek wygonili zimę z miasta.
Wiosenne Metamorfozy w Focus Mall
Trzymasz rękę na pulsie mody i lubisz wiedzieć, jakie nowe kolekcje przygotowały sklepy w Focus Mall Piotrków Trybunalski? A może chcesz poznać skuteczne metody dbania o kondycję? Jeśli tak, Wiosenne Metamorfozy, które odbędą się w sobotę, 21 marca od 13.00 do 18.00 zostały zorganizowane właśnie dla Ciebie. Gośćmi specjalnymi będą Marcelina Zawadzka - Miss Polonia 2011 oraz Michał Gronowski - trener personalny.
Masz ochotę na wiosenną metamorfozę? Weź udział w castingu!
Focus Mall Piotrków Trybunalski zaprasza w weekend (14/15 marca w godzinach 10.00 - 20.00) na casting do wiosennych metamorfoz.
Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział im. Michała Rawity Witanowskiego w Piotrkowie oraz Centrum Informacji Turystycznej zapraszają na rajd pieszy „Topienie Marzanny - powitanie wiosny”.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat