Artykuły do tagu: Wilki

XII Dni Gorzkowic: Wilki na finał [FOTO, VIDEO]
Jeden z najbardziej znanych, polskich zespołów, czyli Wilki był niedzielną gwiazdą XII Dni Gorzkowic. Robert Gawliński i jego koledzy z zespołu przyjechali na miejsce kilka godzin wcześniej i o 15.00 przeprowadzili próbę. Po jej zakończeniu na scenę wkroczyły dzieci z tutejszych zespołów, a także zespoły ludowe z naszego regionu. O godzinie 18.30 rozpoczął się koncert Orkiestry Dętej Gorzkowice, natomiast koncert Wilków rozpoczął się o godzinie 20.30. O 22.00 odbył się z kolei pokaz fajerwerków. Podczas imprezy wręczono również nagrody za najciekawsze fraszki dotyczące gminy Gorzkowice. Prezenty wręczyli prezes radia Strefa FM Piotrków Tomasz Stachaczyk i wójt gminy Alojzy Włodarczyk.
Dni Gorzkowic w rytmie disco polo
Classic ("To nie przyjaźń, tylko miłość", "Hej, czy ty wiesz"), Dejw ("Dołeczki, "Petarda") i Miły Pan ("Małolatki", "Królowa"), miłośnicy disco polo na pewno znają tych wykonawców i te utwory. Wszystkie te hity będzie można usłyszeć w najbliższą sobotę podczas XII Dni Gorzkowic. Z kolei w niedzielę wystąpi legendarny zespół Wilki.
03.01.2018 11:32
Wilki w naszym regionie
Rodzina wilków widziana była w lasach naszego regionu. Rzecz warta odnotowania, gdyż zwierzęta te w naszej części Polski są rzadkością.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat