Artykuły do tagu: WiktoriaGu¶ć

 4 złote medale Wiktorii Gu¶ć
Tym razem piotrkowska pływaczka stanęła na najwyższym stopniu podium podczas Zimowych Mistrzostw Województwa Łódzkiego, które odbyły się łódzkiej Zatoce Sportu.
 Wiktoria potrójn± rekordzistk± Polski
Pięć złotych medali zdobyła podczas Zimowych Mistrzostw Polski w Pływaniu Juniorów (do lat 14) Wiktoria Gu¶ć, pływaczka UKS Delfin Piotrków Trybunalski, ustanawiaj±c przy okazji trzy rekordy kraju.
Wiktoria Gu¶ć pięciokrotn± mistrzyni± Polski!
Aż pięć złotych medali zdobyła zawodniczka UKS Delfin Piotrków Trybunalski podczas Mistrzostw Polski w Pływaniu Juniorów Młodszych (14 lat), które odbyły się w miniony weekend w Olsztynie.
Wiktoria Gu¶ć potrójn± mistrzyni± województwa łódzkiego
Trzy złote i dwa srebrne kr±żki wywalczyła pływaczka Uczniowskiego Klubu Sportowego Delfin Piotrków Trybunalski podczas Otwartych Mistrzostw Województwa Łódzkiego, które odbyły się w Rawie Mazowieckiej.
Wiktoria Gu¶ć, zawodniczka UKS Delfin Piotrków Trybunalski ustanowiła cztery rekordy życiowe i dwa rekordy okręgu podczas zawodów „Arena Grand Prix Puchar Polski w Pływaniu – Zawody Kwalifikacyjne do Mistrzostw Europy”, które odbyły się w ostatni weekend w Poznaniu.
Rekordowy dorobek Wiktorii
9 złotych medali, cztery rekordy życiowe, dwa rekordy okręgu i tytuł najlepszej zawodniczki w stylu klasycznym, dowolnym i zmiennym wg punktacji Rudolpha – to dorobek Wiktorii Gu¶ć (UKS Delfin Piotrków Trybunalski/SŁ) podczas dwudniowych pływackich Otwartych Mistrzostw Województwa Małopolskiego 13-latków i starszych, które odbyły się 10 i 11 listopada w O¶więcimiu.
Piotrkowskie pływaczki zainaugurowały sezon
Cztery medale (3 srebrne i jeden br±zowy) zdobyły zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Delfin Piotrków Trybunalski na pocz±tku pływackiego sezonu 2017/2018. Dwa kr±żki wywalczyła Maja GudĽ, a dwa kolejne Wiktoria Gu¶ć.
Wiktoria Gu¶ć dominuje już nie tylko w kraju
Zawodniczka UKS Delfin Piotrków Trybunalski Wiktoria Gu¶ć wraz z zawodnikami z klubów Jedynka ŁódĽ, Trójka ŁódĽ, Wodnik Łask, 190 ŁódĽ, 149 ŁódĽ, Pi±tka Konstantynów Łódzki i Nawa Skierniewice, reprezentowała region łódzki podczas zawodów, które odbyły się 6 i 7 maja w Brnie. Piotrkowianka aż pięciokrotnie stawała tam na podium.
Duży sukces pływaków UKS Delfin
Piotrkowskie delfinki przywiozły dziewięć medali z zawodów o Puchar Rosomaka w Siemianowicach ¦l±skich.
UKS Delfin jedzie po medale
10 zawodników UKS Delfin Piotrków będzie reprezentować nasze miasto podczas zawodów pływackich, które odbęd± się w Siemianowicach ¦l±skich w sobotę 24 wrze¶nia.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat