Artykuły do tagu: Wiktoria

Dominacja Wiktorii Gu¶ć na Mistrzostwach Polski
Pięć złotych medali wywalczyła pływaczka UKS Delfin Piotrków Trybunalski, Wiktoria Gu¶ć podczas Zimowych Mistrzostw Polski Juniorów do lat 16 w Gliwicach.
Wiktoria Jaroniek srebrn± medalistk± Olimpiady Młodzieży
Wiktoria Jaroniek zdobyła srebrny medal Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, najważniejszych zawodów sezonu w kategorii wiekowej kadetek. Podczas imprezy, która odbyła się w Chełmie, piotrkowska zapa¶niczka potwierdziła, że w swojej grupie wiekowej należy do ¶cisłej krajowej czołówki.
Wiktoria Gu¶ć potrójn± medalistk± Mistrzostw Polski
Wiktoria Gu¶ć aż trzykrotnie stawała na najniższym stopniu podium podczas Mistrzostw Polski seniorów, które w tym roku między 18 a 22 grudnia odbyły się w Ostrowcu ¦więtokrzyskim. Młodej reprezentantce UKS-u Delfin Piotrków Trybunalski udało się wywalczyć br±zowe medale na 200 metrów stylem zmiennym, 200 metrów stylem dowolnym i 100 metrów stylem dowolnym.
To był jej weekend. Wiktoria Gu¶ć znów triumfuje
Pięć złotych medali zdobyła piotrkowska pływaczka Wiktoria Gu¶ć podczas Zimowych Mistrzostw Polski 15-latków, które odbyły się w miniony weekend w Opolu.
Największy międzynarodowy sukces Wiktorii Gu¶ć
Piotrkowska pływaczka Wiktoria Gu¶ć wywalczyła br±zowy medal na 200 metrów stylem dowolnym podczas XV Olimpijskiego Festiwalu Młodzieży Europy w Baku. To największe multidyscyplinarne zawody dla młodzieży na naszym kontynencie. Podczas tegorocznego festiwalu rywalizuje ponad 4000 zawodników z 50 państw. To największy międzynarodowy sukces w dotychczasowej karierze młodej zawodniczki UKS Delfin Piotrków Trybunalski.
Wiktoria Gu¶ć pięciokrotn± mistrzyni± Polski
Tym razem nasza pływaczka była bezkonkurencyjna podczas Mistrzostw Polski Juniorów (15-latków), które odbyły się w O¶więcimiu. Reprezentantka UKS Delfin Piotrków Trybunalski zdobyła tam 5 złotych medali.
Wiktoria Gu¶ć lepsza od seniorów
Wiktoria Gu¶ć, pływaczka UKS Delfin Piotrków Trybunalski wywalczyła br±zowy medal podczas Mistrzostw Polski seniorów i młodzieżowców, które w niedzielę zakończyły się w Olsztynie. Nasza zawodniczka ma dopiero 15 lat, a już rywalizuje z najlepszymi i zdobywa medale, w tym przypadku podczas wy¶cigu na 400 metrów stylem dowolnym.
Siedem medali - i rekord Polski - Wiktorii Gu¶ć podczas międzynarodowego wielomeczu
Reprezentantka UKS Delfin Piotrków Trybunalski 13 i 14 kwietnia rywalizowała w austriackim mie¶cie Graz podczas pływackiego wielomeczu. Na starcie stanęło dwana¶cie narodowych ekip. Wiktoria Gu¶ć zmierzyła się z dziewczętami z roczników 2004-2005. Piotrkowianka podczas czterech indywidualnych startów zdobyła cztery medale (złoty, dwa srebrne i br±zowy) natomiast w sztafetach do zacnej kolekcji dołożyła jeszcze trzy srebrne medale (w tym jeden okraszony rekordem Polski 15-latek).
 4 złote medale Wiktorii Gu¶ć
Tym razem piotrkowska pływaczka stanęła na najwyższym stopniu podium podczas Zimowych Mistrzostw Województwa Łódzkiego, które odbyły się łódzkiej Zatoce Sportu.
 Wiktoria potrójn± rekordzistk± Polski
Pięć złotych medali zdobyła podczas Zimowych Mistrzostw Polski w Pływaniu Juniorów (do lat 14) Wiktoria Gu¶ć, pływaczka UKS Delfin Piotrków Trybunalski, ustanawiaj±c przy okazji trzy rekordy kraju.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat