Artykuły do tagu: Wierzejska

Akcja ratunkowa na mokradłach
Nietypową interwencję podjęli we wtorek (9 marca) strażacy z piotrkowskiej komendy. Przed południem trafiło do nich zgłoszenie, dotyczące zwierzęcia, które utknęło na mokradłach w okolicach ul. Wierzejskiej w Piotrkowie Trybunalskim.
Kierowcy ciężarówek zniszczyli rondo
Przejeżdżające przez Piotrków ciężarówki niszczą kolejne rondo. Tym razem do naprawy kwalifikuje się rondo Pecolta, na złączeniu ulic Wierzejskiej i Wolborskiej. Koła ciężkich samochodów wyrywają kostkę brukową, która w każdej chwili może uszkodzić jadące tamtędy samochody.
Co z chodnikiem na ul. Wierzejskiej w Piotrkowie?
Na ulicy Wierzejskiej w Piotrkowie brakuje chodnika. Mieszkańcy skarżą się, ponieważ długi odcinek drogi muszą pokonać poboczem bądź samą ulicą, uważając przy tym na nadjeżdżające pojazdy.
Bomba w blokach przy Wierzejskiej? Głupi żart postawił na nogi policjantów i strażaków
Mail, który dotarł w sobotę wieczorem do piotrkowskiej komendy policji postawił na nogi służby mundurowe w mieście. Anonimowo osoba poinformowała policjantów, że w blokach przy ul. Wierzejskiej w Piotrkowie podłożony jest ładunek wybuchowy.
Kierowca BMW potrącił pieszą
28-letni kierowca BMW (piotrkowianin) potrącił przechodzącą przez wyznaczone przejście dla pieszych kobietę.
Bombowe znalezisko na Wierzejskiej
Szedł na porzeczki, a znalazł bombę. Piotrkowianin natrafił na pozostałości amunicji po II wojnie światowej.
Posypują piaskiem czarne jezdnie?
Do redakcji Strefy FM zadzwoniła słuchaczka z dość nietypową sprawą... Chodzi o posypywanie ulic piaskiem.
Rozpoczął się remont ulicy Wierzejskiej
Remonty piotrkowskich dróg trwają. Od poniedziałku drogowcy naprawiają ulicę Wierzejską.
Obiecali, że usuną pręt na Wierzejskiej
Z jezdni na ulicy Wierzejskiej, a konkretnie na moście przy Bugaju wystaje stalowy pręt długości kilkudziesięciu centymetrów - alarmują słuchacze Strefy FM.
To rondo już im się nie podoba
Jeszcze nie zostało oddane do użytku, a już się nie podoba. Piotrkowianie narzekają na nowe rondo u zbiegu ulic: Wyzwolenia, Rzemieślniczej, Wierzejskiej i Wolborskiej. Twierdzą, że nie jest budowane poprawnie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat