Artykuły do tagu: Wielu

Tancerki z MOK najlepsze w Wieluniu
Kolejny sukces zespołów tanecznych z Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim. W miniony weekend, nasze młode tancerki wzięły udział w trzynastej edycji Turnieju Tańca Nowoczesnego "Wieluński Dance". W swoich kategoriach zespoły Color Popcorn oraz Candy Fusion zajęły najwyższe miejsca na podium.
Oferują 5 tysięcy złotych za pobicie rekordu
5 tysięcy złotych otrzyma osoba, która pobije rekord Piotrkowskiego Nocnego Półmaratonu Wielu Kultur. Najlepszy do tej pory wynik - 01:05:15 - osiągnął Kenijczyk David Metto, który zwyciężył podczas pierwszej edycji tej imprezy.
Weekend pod szyldem Traktu Wielu Kultur
W Piotrkowie trwa III Noc Traktu Wielu Kultur. Cykl rozmaitych imprez zaplanowano na cały weekend.
Weekend w Piotrkowie pełen atrakcji. Rusza III Noc Traktu Wielu Kultur
W piątek rozpoczyna się III Noc Traktu Wielu Kultur. Cykl imprez będzie trwać przez cały weekend. Na początek zapraszamy do Państwowej Szkoły Muzycznej, gdzie o 18.00 rozpocznie się koncert „Pamięci Ireny Sendler”.
Nie musisz biec, żeby coś wygrać...
Już w piątek (23 czerwca) odbędzie się III Piotrkowski Nocny Półmaraton Wielu Kultur, zawodnicy wystartują o 21.00, ale wcale nie trzeba uczestniczyć w tej imprezie, żeby coś wygrać.
Noc Traktu Wielu Kultur już w najbliższą sobotę
Impreza organizowana jest w ramach Europejskiej Nocy Muzeów. 13 maja w Piotrkowie odbędą się koncerty, a w godzinach od 18 do 22 będzie można zwiedzać miejskie zabytki z przewodnikami PTTK.
Nikt nie dogonił Kenijczyków
Kenijczyk Kibet Abel Rop wygrał II Piotrkowski Nocny Półmaraton Wielu Kultur, trasę o długości 21 km i 97,5 m ukończył z czasem 1:11:40, na drugim miejscu uplasował się Polak Andrzej Starżyński – 01:12:38, a na trzecim reprezentant Ukrainy Pavel Veretskyi – 01:12:45. Najszybszy wśród piotrkowian – tak jak przed rokiem - był Jan Wychowałek – 01:17:25.
23.06.2016 12:12
Znów pobiegną nocą
II Piotrkowski Nocny Półmaraton Wielu Kultur już w piątek. To największa impreza biegowa w mieście. Tym razem wystartuje prawie 800 biegaczy.
Kenijczycy byli poza zasięgiem
I Nocny Piotrkowski Półmaraton Wielu Kultur zdominowali Kenijczycy, zwyciężył David Metto z czasem 01:05:15, drugie miejsce zajął Gilbert Kipkosgei (01:05:50), a na najniższym stopniu podium uplasował się Masai Moses Komon (01:06:31), najszybszy wśród piotrkowian był Jan Wychowałek (01:16:27), który zajął ósme miejsce.
Kto wygra I Nocny Półmaraton Piotrkowski Wielu Kultur?
Ponad 500 osób, w tym 132 piotrkowian i piotrkowianek weźmie udział w I Nocnym Piotrkowskim Półmaratonie Wielu Kultur, który rozpocznie się już w piątek o godzinie 21.00.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat