Artykuły do tagu: Wieżowiec

Co wydarzyło się w wieżowcu przy Dmowskiego? (AKTUALIZACJA)
Powybijane szyby w mieszkaniu, rozlana ciecz powodująca przykry zapach - do niepokojącego zdarzenia doszło w jednym z wieżowców przy ul. Dmowskiego w Piotrkowie. Dwa dni później przed tym blokiem podpalono samochód marki Audi, który posiadał francuskie numery rejestracyjne. Co dzieje się na blokowisku przy Dmowskiego?
17.09.2018 17:09
Pożar na balkonie
Do pożaru doszło w wieżowcu przy ulicy Słowackiego 180 w Piotrkowie. Ogień wybuchł na balkonie jednego z mieszkań na parterze.
Bezdomny zaprószył ogień?
Pożar w wieżowcu przy ul. Słowackiego w Piotrkowie. Ze wstępnych ustaleń ogień najprawdopodobniej zaprószył bezdomny, który mieszkał "na dziko" pomiędzy szóstym a siódmym piętrem.
Siedział na parapecie i rzucał butelkami
Dzięki szybkiej interwencji policjantów z piotrkowskiej Komendy udało się uratować 41-letniego mężczyznę, który próbował odebrać sobie życie.
Spokojnie, wykonawca musi to naprawić!
Wieżowiec przy ul. Belzackiej, tuż przy Kwadracie, zyskał nową elewację. Inwestycja nie została jeszcze zakończona, a po jednej ze ścian już spłynęła farba. - Wykonawca musi to poprawić - uspokaja spółdzielców prezes spółdzielni.
Będą dzielić Spółdzielnię Słowackiego. Kto chce się pozbyć buntowników?
Trzy wieżowce mają zostać wyłączone ze struktur Spółdzielni Mieszkaniowej im. Słowackiego w Piotrkowie.
Nie żyje 15-latek - wypadł z dziesiątego piętra
Nie żyje 15-letni piotrkowianin. Chłopiec wypadł z 10. piętra wieżowca.
16.07.2014 06:22
Pożegnanie ze zsypem
Wpadały tam różne rzeczy. Śmieci przede wszystkim, ale był i wózek dziecięcy, i zupa lana prosto z garnka. Wpadł tam także człowiek. Niestety, nie przeżył.
Remontują wieżowiec przy Słowackiego
Ocieplenie, malowanie klatek schodowych, remont balkonów – to tylko niektóre z prac wykonanych w wieżowcu przy ulicy Słowackiego. Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Juliusza Słowackiego przeprowadziła w wieżowcu remont generalny.
W wieżowcu przy Słowackiego wybuchł pożar
W nocy z soboty na niedzielę w jednym z wieżowców (mieszkanie na ósmym piętrze) przy ulicy Słowackiego wybuchł pożar. Ranny został mężczyzna.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat