Artykuły do tagu: Widzew

Odpalili race, wykrzykiwali wulgaryzmy. Co na to policja? [FILM]
Po kilku latach przerwy ponownie odbędą się piłkarskie derby Łodzi. Mimo że mecz pomiędzy Widzewem a ŁKS-em odbywa się na zapleczu Ekstraklasy, wywołuje u kibiców w całym kraju emocje sportowe, ale niestety nie tylko. We wtorkowy wieczór upust tym pozasportowym emocjom dali na Rynku Trybunalskim piotrkowscy fani Łódzkiego Klubu Sportowego, którzy odpalili tam race i wznosili wulgarne okrzyki.
Widzieliście tych mężczyzn? Policja poszukuje pseudokibiców
Policja próbuje ustalić tożsamości pseudokibiców, którzy pod koniec sierpnia 2018 roku wtargnęli na płytę boiska na stadionie przy ulicy Piłsudskiego w Łodzi. Wytypowano i zatrzymano dotąd 10 osób w wieku 20 - 31 lat, to mieszkańcy Łodzi, Zgierza i Kwidzynia. Policja poszukuje kolejnych osób.
Kibic Widzewa zaatakowany nożem
Łódzcy policjanci zatrzymali dwie osoby, mogące mieć coś wspólnego z atakiem na 30-letniego mężczyznę na kilkanaście minut przed meczem Widzewa Łódź. Ofiarę raniono czterokrotnie. Kibic przebywa w szpitalu. Jego stan nadal jest poważny.
Impreza podwyższonego ryzyka – Widzew gra z ŁKS-em
Na stadionie przy Al. Unii Lubelskiej 2 w Łodzi w niedzielę o 15.00 rozpocznie się mecz piłki nożnej w ramach rozgrywek III ligi pomiędzy reprezentacjami ŁKS Łódź i RTS Widzewa Łódź.
 Czy Szczerbiec pokona Widzew?
Szczerbiec Wolbórz już dziś zmierzy się z łódzkim Widzewem. Mecz rozpocznie się o godzinie 17.00 na stadionie przy ul. Sportowej w Wolborzu, z okazji 95-lecia Towarzystwa Sportowego Szczerbiec Wolbórz.
Dlaczego z piłką w regionie jest coraz gorzej?
Narodowa reprezentacja w piłce nożnej spisuje się nieźle. Przynajmniej na razie. O wiele gorzej mają się za to klubowe drużyny z naszego regionu.
09.06.2016 12:37
Widzew w Wolborzu
Widzewiacy, którzy awansowali w środę do III ligi łódzko-mazowieckiej, będą się przygotowywać do nowego sezonu w Wolborzu. Przedstawiciele łódzkiej drużyny spotkali się z włodarzami miasta i podpisali porozumienie w sprawie współpracy.
Kibice Widzewa na ulicach Piotrkowa
Około stu kibiców Widzewa Łódź przemaszerowało ulicami Piotrkowa pod eskortą policji.
Zatrzymali jednego ze sprawców pobicia naszych piłkarzy
Łódzcy policjanci zatrzymali w Grudziądzu sprawcę pobicia piłkarzy klubu MKS Piotrkowianin. W mieszkaniu, w którym zatrzymano 18-latka policjanci znaleźli akcesoria kibicowskie, maczetę, metalowy pręt, drewniany kij oraz sprzęt do sportów walki. Okazało się, że chłopak uciekł z poprawczaka.
Rzecznik Widzewa nie wie nic o negatywnej decyzji miasta
- Oficjalnie nic nam nie wiadomo o negatywnej decyzji Piotrkowa odnośnie rozgrywania w mieście meczów Widzewa w rundzie wiosennej - powiedział rzecznik prasowy RTS Widzew Łódź.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat