Artykuły do tagu: Widzew

Widzieliście tych mężczyzn? Policja poszukuje pseudokibiców
Policja próbuje ustalić tożsamości pseudokibiców, którzy pod koniec sierpnia 2018 roku wtargnęli na płytę boiska na stadionie przy ulicy Piłsudskiego w Łodzi. Wytypowano i zatrzymano dotąd 10 osób w wieku 20 - 31 lat, to mieszkańcy Łodzi, Zgierza i Kwidzynia. Policja poszukuje kolejnych osób.
Kibic Widzewa zaatakowany nożem
Łódzcy policjanci zatrzymali dwie osoby, mogące mieć coś wspólnego z atakiem na 30-letniego mężczyznę na kilkanaście minut przed meczem Widzewa Łódź. Ofiarę raniono czterokrotnie. Kibic przebywa w szpitalu. Jego stan nadal jest poważny.
Impreza podwyższonego ryzyka – Widzew gra z ŁKS-em
Na stadionie przy Al. Unii Lubelskiej 2 w Łodzi w niedzielę o 15.00 rozpocznie się mecz piłki nożnej w ramach rozgrywek III ligi pomiędzy reprezentacjami ŁKS Łódź i RTS Widzewa Łódź.
 Czy Szczerbiec pokona Widzew?
Szczerbiec Wolbórz już dziś zmierzy się z łódzkim Widzewem. Mecz rozpocznie się o godzinie 17.00 na stadionie przy ul. Sportowej w Wolborzu, z okazji 95-lecia Towarzystwa Sportowego Szczerbiec Wolbórz.
Dlaczego z piłką w regionie jest coraz gorzej?
Narodowa reprezentacja w piłce nożnej spisuje się nieźle. Przynajmniej na razie. O wiele gorzej mają się za to klubowe drużyny z naszego regionu.
09.06.2016 12:37
Widzew w Wolborzu
Widzewiacy, którzy awansowali w środę do III ligi łódzko-mazowieckiej, będą się przygotowywać do nowego sezonu w Wolborzu. Przedstawiciele łódzkiej drużyny spotkali się z włodarzami miasta i podpisali porozumienie w sprawie współpracy.
Kibice Widzewa na ulicach Piotrkowa
Około stu kibiców Widzewa Łódź przemaszerowało ulicami Piotrkowa pod eskortą policji.
Zatrzymali jednego ze sprawców pobicia naszych piłkarzy
Łódzcy policjanci zatrzymali w Grudziądzu sprawcę pobicia piłkarzy klubu MKS Piotrkowianin. W mieszkaniu, w którym zatrzymano 18-latka policjanci znaleźli akcesoria kibicowskie, maczetę, metalowy pręt, drewniany kij oraz sprzęt do sportów walki. Okazało się, że chłopak uciekł z poprawczaka.
Rzecznik Widzewa nie wie nic o negatywnej decyzji miasta
- Oficjalnie nic nam nie wiadomo o negatywnej decyzji Piotrkowa odnośnie rozgrywania w mieście meczów Widzewa w rundzie wiosennej - powiedział rzecznik prasowy RTS Widzew Łódź.
Widzew nie zagra w Piotrkowie
Jest decyzja w sprawie meczów Widzewa w Piotrkowie. Piłkarze z łódzkiego klubu w rundzie wiosennej nie będą rozgrywać swoich spotkań na stadionie miejskim w Piotrkowie Trybunalskim.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat