Artykuły do tagu: Wichura

Zerwane dachy w Kłudzicach
Dwa zerwane dachy to efekt silnego wiatru jaki wiał w poniedziałkowe popołudnie w naszym regionie. Europa w tym Polska doświadcza skutków wichur związanych z niżem Sabina.
Zerwało dachy w powiecie
Dwa zerwane dachy w gminie Grabica, połamane drzewa i uszkodzone linie energetyczne to efekt poniedziałkowej wichury w powiecie piotrkowskim.
Minęło 10 lat… (VIDEO)
Dla mieszkańców gminy Gorzkowice data 15 sierpnia ma dodatkowe znaczenie. Dokładnie 10 lat temu nad gminą przeszła trąba powietrzna. Zniszczonych lub uszkodzonych było ponad 550 budynków w tym 250 mieszkalnych. Straty finansowe były ogromne.
Porwana przez wiatr metalowa wiata uszkodziła samochód
Wiatr porwał metalową wiatę na materiały budowlane, a blaszane fragmenty uszkodziły zaparkowany samochód. Paczki ze styropianem fruwały po ulicach, wiatr łamał też gałęzie drzew. Tak było na ul. Belzackiej w Piotrkowie. To skutki wichury, która przeszła w czwartek wieczorem nad naszym miastem.
Co z drzewami połamanymi w trakcie wichury?
Czytelnik naszego portalu zwrócił uwagę na fakt, że drzewa połamane po niedawnej wichurze nie są uprzątane. Taka sytuacja ma miejsce m.in. na ulicy Rakowskiej w Piotrkowie. – Nie mamy takiego zgłoszenia – usłyszeliśmy tymczasem w Nadleśnictwie Piotrków.
Ksawery wyrywał drzewa z korzeniami [VIDEO]
Orkan Ksawery, który w nocy z czwartku na piątek szalał nad Polską, nie oszczędził również Piotrkowa Trybunalskiego i terenu powiatu. Strażacy interweniowali (jak dotąd) 180 razy.
Mocno wieje w Piotrkowie. Straż Pożarna ma dużo pracy
Potwierdziły się zapowiedzi synoptyków. W Piotrkowie i regionie mocno wieje. Straż Pożarna ma w związku z tym sporo pracy.
Pozrywało dachy, połamało drzewa...
Zerwane dachy, połamane drzewa, pozrywane linie energetyczne, zablokowane drogi - to bilans strat po porannej nawałnicy jaka przeszła nad Piotrkowem i regionem. Do Centrum Powiadamiania Ratunkowego wpłynęło kilkadziesiąt zgłoszeń.
Piotrków. Powalone drzewa, złamane słupy
Dwa złamane słupy, uszkodzone samochody, powalone drzewo - to efekt wichury jaka przeszła w czwartek rano nad Piotrkowem.
Najbardziej ucierpiał zabytkowy park i blok przy Dworcowej
Połamane drzewa, pozrywane dachy i linie energetyczne niskiego napięcia. W Moszczenicy trwa usuwanie skutków nawałnicy, która przeszła nad gminą tuż po godz. 15.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat