Artykuły do tagu: Wiatraczna

Na Wiatracznej, Gęsiej i Brzeźnickiej roi się od dziur
- Stan dróg na ulicach Gęsiej, Wiatracznej i Brzeźnickiej w Piotrkowie woła o pomstę do nieba - skarżą się mieszkańcy. W tych miejscach aż roi się od dziur. - Niekiedy musimy nawet pływać - dodają. Wynika to z problemów z odwodnieniem.
Czy będzie przejście dla pieszych?
Komisja Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Piotrkowie nie wyraziła zgody na wykonanie przejścia dla pieszych na Wojska Polskiego (przy sklepie DINO). Jej zdaniem inwestycję powinien zrealizować właściciel marketu. A mieszkańcy się żalą, że jest tam bardzo niebezpiecznie.
Powstaje wodociąg na Wiatracznej w Piotrkowie
Rozpoczęła się budowa wodociągu na ulicy Wiatracznej w Piotrkowie. Jeszcze w czerwcu ma powstać 750-metrowy odcinek aż do ulicy Brzeźnickiej.
Mieszkańcy Wiatracznej będą mieć wodociąg
750 metrowy odcinek wodociągu powstanie w ulicy Wiatracznej w Piotrkowie. Obecnie większość mieszkańców wodę pobiera tam ze studni głębinowych.
W przyszłym roku wodociąg w ul. Wiatracznej
W przyszłym roku mieszkańcy ulicy Wiatracznej w Piotrkowie w końcu będą mogli korzystać z miejskiego wodociągu. Taką informację przekazał na antenie Radia Strefa FM Adam Karzewnik, wiceprezydent Piotrkowa.
Ulica Wiatraczna zapomniana przez władze miasta?
Takich peryferyjnych ulic w Piotrkowie jest wiele, stan większości z nich jest zły lub bardzo zły. Niektóre – jak ul. Kręta – doczekały się modernizacji. Ta raczej będzie musiała jeszcze poczekać. ZDiUM łata dziury, ale o ul. Wiatracznej zapomniał.
Piotrków: Mieszkańcy czekają na drogi
W Piotrkowie są jeszcze rejony, gdzie nie ma dróg z prawdziwego zdarzenia.
Drastycznego odkrycia dokonała dziś przed południem jedna z mieszkanek Piotrkowa. Przy ulicy Wiatracznej w kępie krzaków znalazła zwłoki kobiety.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat