Artykuły do tagu: Wesele

Odwołać czy przełożyć? Branża ślubna cierpi przez epidemię
Na weselu Kuby z Piotrkowa miało bawić się 150 osób. 31-latek i jego narzeczona zaprosili gości z całego świata. Najważniejsze wydarzenie w swoim życiu zaplanowali na 18 kwietnia. Kilkanaście dni temu wszystko odwołali. Ślub i wesele przesunęli na listopad. Ponieśli spore koszty.
Wesele bez alkoholu – czy to się może udać?
Jak wygląda tradycyjne polskie wesele, wiedzą wszyscy. Pytanie, czy może wyglądać inaczej?
Jak wybrać winietki ślubne?
Winietki ślubne, nazywane również etykietami, pełnią nie tylko rolę dekoracyjną, ale także użytkową. Dzięki nim można w łatwy i efektowny sposób przyporządkować gości weselnych do wybranych miejsc przy stole. Wybór rodzaju winietek zależy przede wszystkim do stylu, w jakim odbędzie się uroczystość oraz od wybranego motywu przewodniego. Obecnie w sprzedaży są różne rodzaje winietek, więc nie ma problemu z dobraniem ich do wystroju sali weselnej.
Idziesz na wesele w 2019? Poznaj trendy w branży ślubnej
Jakie trendy w branży ślubnej będą dominowały w 2019 roku? Sprawdź, o czym będzie się mówiło!
Ranking najlepszych zespołów weselnych
Nie ma wesela bez muzyki, nie ma muzyki bez zespołu, ewentualnie didżeja. W radiowym Maglu przeprowadzono ranking najlepszych kapel weselnych.
Trzy usługi, których nie może zabraknąć na żadnym ślubie i weselu!
Ślub i wesele to jeden z najpiękniejszych i najważniejszych zarazem momentów w życiu każdej pary. Nic więc w tym dziwnego, że organizacji tej wyjątkowej uroczystości poświęcamy tak wiele naszej uwagi i energii. O niemały zawrót głowy przyprawia jednak mnogość usług i atrakcji, które mogą uświetnić te wyjątkowe chwile. Jakie są trzy najważniejsze usługi, których nie powinno zabraknąć na żadnym, właściwie zorganizowanym ślubie i weselu?
Najmodniejsze motywy ślubu i wesela na 2018 rok. My już je znamy!
Pary, planujące ślubną ceremonię w przyszłym roku, już dziś z uwagą śledzą nadchodzące trendy. My również postanowiliśmy sprawdzić, jakie motywy ślubu i wesela będą modne w 2018 roku i przygotowaliśmy przegląd trzech, najciekawszych propozycji. Oto one:
Sulejów czyta dla pokoleń
W niedzielę 15 października w sali OSP w Sulejowie odbędzie się wspólne czytanie dramatu Stanisława Wyspiańskiego „Wesele”. Początek o godzinie 15:00.
W Woli Krzysztoporskiej czytali Wyspiańskiego
...a wszystko w ramach akcji Narodowego Czytania, którego bohaterem w tym roku jest „Wesele” Stanisława Wyspiańskiego.
Narodowe Czytanie w Piotrkowie
Piotrków dołączył do ogólnopolskiej akcji Narodowego Czytana. W tym roku zgodnie z głosami internautów, czytano „Wesele” Stanisława Wyspiańskiego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat