Artykuły do tagu: Warzywa

Ceny warzyw szaleją. Dlaczego?
Kapusta droższa o ponad 500%! Podobnie jest z pietruszką czy cebulą. Z czego wynikają tak astronomiczne ceny warzyw?
Grabica zaprasza na
Po wieprzowinie przyszedł czas na warzywa. Na festyn zaprasza Gminny Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych w Grabicy.
Jak się odżywiać w upalne dni?
W bieżącym tygodniu temperatura powietrza w województwie łódzkim przekracza 30 stopni Celsjusza. Dla wielu osób upały są bardzo trudne do zniesienia. Okazuje się, że pomóc może odpowiednio dostosowana dieta.
Gdzie najlepiej kupować warzywa i owoce? Ranking
O tym, że pełnią bardzo ważną rolę w naszym żywieniu, że są źródłem witamin i składników mineralnych oraz błonnika wiedzą nawet dzieci. A gdzie w Piotrkowie najlepiej zaopatrywać się w warzywa i owoce? W radiowym Maglu przeprowadzono specjalny ranking.
Fascynująca wystawa w Przedszkolu Samorządowym nr 11
Krecik z bakłażana, jamnik z marchewki, panda z kapusty... Niezwykłą wystawę przygotowały dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 11 w Piotrkowie.
Owoce i warzywa w szkole to program prowadzony przez Agencje rynku rolnego. Akcja ma promować wśród dzieci jedzenie owoców i warzyw.
Trwa przyjmowanie wniosków od szkół zainteresowanych programami „Owoce i warzywa w szkole” oraz „Szklanka mleka”.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat