Artykuły do tagu: Warszaw

14-letni Daniel miał zawał
Powracamy do śmieci 14-latka w pustostanie przy ul. Starowarszawskiej w Piotrkowie.
Na Starowarszawskiej walą się mury. Ludzie boją się o życie
Mieszkańcy oficyny przy ul. Starowarszawskiej 25 w Piotrkowie obawiają się o swoje zdrowie i życie. Ściany ich mieszkań drżą i pękają, bo tuż obok rozbierany jest budynek TBS-u. - Przez tę rozbiórkę nasz dom może się zawalić - mówią załamani piotrkowianie.
Piotrków: Zachłyśnięcie przyczyną śmierci 14-latka
Zachłyśnięcie się treścią żołądkową przyczyną śmierci 14-latka, znalezionego w miniony czwartek w pustostanie przy ul Starowarszawskiej - dowiedziało się radio Strefa FM.
Przy Starowarszawskiej znaleziono ciało 14-latka
W czwartek rano w pustostanie przy ul. Starowarszawskiej w Piotrkowie znaleziono zwłoki 14-latka.
Szukają pochówku rtm. Witolda Pileckiego
Na Cmentarzu Powązkowskim (wojskowym) w ramach ogólnopolskiego projektu badawczego Instytutu Pamięci Narodowej trwają poszukiwania miejsc pochówku terroru komunistycznego. Na liście figuruje m.in. rtm Witold Pilecki.
Boją się mieszkać na Starowarszawskiej
Znów niespokojnie na ulicy Starowarszawskiej w Piotrkowie. Strach mieszkańców budzą grupki agresywnej młodzieży. - Policja nie interweniuje a my się boimy - alarmują lokatorzy okolicznych kamienic.
Wyburzenia na Starym Mieście prawie zakończone
Trwają wyburzenia kamienic na Starym Mieście. Ciężki sprzęt na Podzamczu powalił już rudery od strony północnej oraz w znacznej części od ulicy Starowarszawskiej.
Wrócili z aktem dla miasta Piotrkowa
Z Piotrkowa wyruszyli w Boże Ciało – kajakami. W Warszawie odebrali ważny dokument dla miasta. Rowerami powrócili w niedzielę około 14.20 na Rynek Trybunalski. Grupa wielkich miłośników Piotrkowa osiągnęła kolejny szczyt.
Kajakami do Warszawy - po akt dla Piotrkowa
O 14.00 spod Zamku Królewskiego w Piotrkowie dwunastu śmiałków wyruszyło w kajakową wyprawę do Warszawy. Grupa „Piotrków na szczycie” chce w ten sposób uczcić 795 rocznicę pierwszej wzmianki o Piotrkowie Trybunalskim. Podróżników pożegnał wiceprezydent miasta, rodziny, grupka mieszkańców i huk armat.
Jeszcze w tym tygodniu ma rozpocząć się rozbiórka przeznaczonych do wyburzenia kamienic na ulicy Starowarszawskiej. Piotrkowski magistrat podpisał umowę z wykonawcą prac.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat