Artykuły do tagu: Warszaw

W piątek (1 sierpnia) o godzinie 17.00 w celu uczczenia 70. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, na terenie Piotrkowa zostaną uruchomione syreny alarmowe w ramach treningu.
20.07.2014 00:31
Boją się chuliganów
Picie alkoholu w bramach, zakłócanie ciszy nocnej, wybijanie szyb w oknach, wrzucanie fajerwerków do bram czy sklepów, kradzieże w biały dzień – mieszkańcy Starowarszawskiej w Piotrkowie nie czują się bezpiecznie.
15.07.2014 10:19
Boją się chuliganów
Picie alkoholu w bramach, zakłócanie ciszy nocnej, wybijanie szyb w oknach, wrzucanie fajerwerków do bram czy sklepów, kradzieże w biały dzień...
Olga Grabara z Piotrkowa finalistką konkursu
W sobotę, 31 maja w Teatrze Żydowskim w Warszawie odbył się finał XI edycji ogólnopolskiego konkursu "Historia i kultura Żydów polskich" organizowanego przez Fundację Shalom. Uczennica II klasy I LO im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim – Olga Grabara – została jedną z dwóch finalistek z województwa łódzkiego.
 Starowarszawska: Sprzedawcy boją się, że zbankrutują
Przedsiębiorcy z ulicy Starowarszawskiej w Piotrkowie, gdzie właśnie rozpoczął się remont, boją się, że nie przetrwają prac. Remont utrudni komunikację, a tym samym obniży obroty firm zlokalizowanych wzdłuż ulicy. W tej sprawie do redakcji Strefy FM zadzwonił jeden z przedsiębiorców.
W poniedziałek ruszą prace na Starowarszawskiej
7 kwietnia ruszą prace budowlane na ulicy Starowarszawskiej w Piotrkowie. Remont drogi i mostu wykonany będzie w ramach projektu Trakt Wielu Kultur - etap II.
PEUK wyremontuje Starowarszawską
Rozstrzygnięto przetarg na wykonanie inwestycji, jaką jest modernizacja ulicy Starowarszawskiej. Swoje oferty zgłosiły trzy firmy. Najniższą zaoferowało Piotrkowskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych PEUK S.A..
Czy w Piotrkowie powstanie
"Szpilkostrada" wzorowana na tej, która powstaje we Wrocławiu - takie rozwiązanie widziałaby radna Jadwiga Wójcik, np. na modernizowanej w ramach Traktu Wielu Kultur ulicy Starowarszawskiej w Piotrkowie.
W czwartek (1 sierpnia) o godzinie 17.00 włączone zostaną miejskie syreny alarmowe. Związane jest to z uczczeniem 69. rocznicy Powstania Warszawskiego. W tym czasie przeprowadzony będzie także test syren alarmowych.
Grzegorz Sowa wywieziony na taczce
Piotrkowski przedsiębiorca Grzegorz Sowa w roli premiera Donalda Tuska.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat