Artykuły do tagu: Warszaw

PEUK wyremontuje Starowarszawską
Rozstrzygnięto przetarg na wykonanie inwestycji, jaką jest modernizacja ulicy Starowarszawskiej. Swoje oferty zgłosiły trzy firmy. Najniższą zaoferowało Piotrkowskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych PEUK S.A..
Czy w Piotrkowie powstanie
"Szpilkostrada" wzorowana na tej, która powstaje we Wrocławiu - takie rozwiązanie widziałaby radna Jadwiga Wójcik, np. na modernizowanej w ramach Traktu Wielu Kultur ulicy Starowarszawskiej w Piotrkowie.
W czwartek (1 sierpnia) o godzinie 17.00 włączone zostaną miejskie syreny alarmowe. Związane jest to z uczczeniem 69. rocznicy Powstania Warszawskiego. W tym czasie przeprowadzony będzie także test syren alarmowych.
Grzegorz Sowa wywieziony na taczce
Piotrkowski przedsiębiorca Grzegorz Sowa w roli premiera Donalda Tuska.
Śledztwo w sprawie śmierci 14-latka umorzone
Przypomnijmy. W październiku ubiegłego roku nastolatka znaleziono w pustostanie przy ulicy Starowarszawskiej w Piotrkowie. Chłopak był nieprzytomny. Mimo 40-minutowej reanimacji nie udało się go uratować.
25.02.2013 09:00
Rozkopią, zablokują ulice i... znów będziemy narzekać. W harmonogramie inwestycji na 2013 rok mamy 28 pozycji, wśród których najważniejsza to z pewnością II etap Traktu Wielu Kultur oraz budowa kolejnych kilometrów kanalizacji w mieście.
Radny upomina się o Starowarszawską
- Ze strony internetowej miasta dowiedziałem się, że zostały podjęte działania zmierzające do realizacji drugiego etapu projektu Trakt Wielu Kultur. Jego realizacja będzie kosztować 23 mln zł - mówi radny Jan Dziemdziora.
„Ciężki sprzęt może zniszczyć jezdnię i chodniki”
- Obawiam się czy po wyremontowaniu ulicy Starowarszawskiej, w ramach projektu Trakt Wielu Kultur, ciężki sprzęt z ewentualnych budów nie zniszczy nowej jezdni i chodników – tak stwierdził w rozmowie z reporterem Strefy FM, radny Jan Dziemdziora.
Do rozbiórki nie mogli używać ciężkiego sprzętu
Rozbiórka kamienicy przy ulicy Starowarszawskiej 27 w Piotrkowie dobiega końca. W tym roku wyburzenie żadnej miejskiej kamienicy nie spowodowało chyba tak dużych kontrowersji.
14-letni Daniel miał zawał
Powracamy do śmieci 14-latka w pustostanie przy ul. Starowarszawskiej w Piotrkowie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat