Artykuły do tagu: Walentynki

07.02.2012 07:57
Love me tender w Focusie
“Love me tender”, “Pretty woman”, “Deszczowa piosenka” - takie przeboje zabrzmią w galerii Focus Mall w Dzień Zakochanych. W najbliższy wtorek galeria zaprasza do wspólnego świętowania walentynek. Gościem specjalnym będzie Michał Milowicz – piosenkarz i znany aktor musicalowy.
Zapraszamy na jazz przy Rycerskiej
Kolejny koncert z cyklu Old Town Jazz. Tym razem na Rycerskiej w Piotrkowie wystąpi Piotr Cieślikowski Trio. Zapraszamy w piątek (17 czerwca) na godz. 20.00.
Serce na grillu, czyli walentynki w Rynku
Pogoda dopisała, zakochani mogli więc spędzić swoje święto w plenerze. O atrakcje dla nich zadbał Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie, który wszystkich zakochanych w sztuce (i nie tylko) zaprosił do wspólnego świętowania w Rynku Trybunalskim.
Piotrków zakochanych: ODA zaprasza na walentynki
Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. O zakochanych w Piotrkowie zadba, podobnie jak w zeszłym roku, Ośrodek Działań Artystycznych, który na wiglię Walentynek (13 lutego, niedziela) przygotował mnóstwo atrakcji dla ducha i ciała.
14 lutego jak to nowa u nas tradycja głosi co zza wód wszelakich ponownie przybyła na stary kontynent w dzień św. Walentego patrona zakochanych Galeria Focus Mall zaprasza wszystkich na Paryskie Walentynki. Na ten dzień Galeria zamieni się w gwieździste bulwary pełne drżących szeptów miłości i w godzinach od 14 do 19 będzie można spędzić tu niezwykłe popołudnie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat