Artykuły do tagu: Walentynki

Walentynki w Piotrkowie. Rozdawali Karty życia i lizaki
Członkowie piotrkowskiego SLD oraz Federacji Młodych Socjaldemokratów uczcili Walentynki tradycyjnie - rozdawali piotrkowianom Karty życia i lizaki w kształcie serca.
Walentynki na wesoło w Focus Mall
Z okazji Walentynek galeria Focus Mall zaprasza w sobotę 14 lutego od godziny 14.00 do 20.00 na wyjątkowe spotkanie z Wojciechem Tremiszewskim i Szymonem Jachimkiem, znanymi i lubianymi artystami kabaretowymi.
Akcja socjaldemokratów. Rozdawali
Radny Rady Miasta Szymon Miazek oraz Federacja Młodych Socjaldemokratów w Piotrkowie zaprosili mieszkańców do włączenia się w akcję rozdawania „Kart życia”.
Maciej Musiał i tłum jego fanek
To były walentynki z gwiazdą. Gościem specjalnym imprezy, którą zorganizowała 14 lutego piotrkowska galeria był Maciej Musiał, aktor młodego pokolenia, który wystąpi w roli współprowadzącego.
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na wystawę malarstwa Damiana Drozdka "Post mortem, czyli drgawki pośmiertne tzw. miłości", której wernisaż odbędzie się 14 lutego o godzinie 18.00 w Galerii ODA przy ul. Sieradzkiej.
Poetyckie Walentynki z Laurą Łącz
Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie zaprasza na Poetyckie Walentynki z Laurą Łącz. Spotkanie odbędzie się 14 lutego o godzinie 17.00 w Czytelni dla dorosłych MBP. Zapraszamy, wstęp wolny.
Słodkie walentynki w Focus Mall
Słodkie trufle, kuszące praliny i konkursy dla zakochanych. Popołudnie walentynkowe w piotrkowskiej galerii handlowej Focus Mall upłynęło pod znakiem czekolady, miłości, dobrej zabawy i konkursów z cennymi nagrodami.
MOK zaprasza na walentynkowy koncert
Piękne piosenki Agnieszki Osieckiej w ciekawych aranżacjach i wspaniałym wykonaniu Anny Warych i Agnieszki Skrobek z towarzyszeniem zespołu „Projekt Muzyka” oraz Pawła Małolepszego z zespołem "Grzmiąca Półlitrówa" będzie można usłyszeć podczas wyjątkowego koncertu walentynkowego. Zapraszamy!
Focus Mall - galeria pełna zakochanych
Jaki kolor oczu ma twoja partnerka? Czy twój partner chrapie? Jak ma na imię matka partnerki? - zakochani, którzy znali odpowiedzi na te pytania mogli wygrać wspaniałe nagrody. Konkurs „Czar Par”, w którym pary musiały wykazać się znajomością siebie, to tylko jedna z wielu atrakcji, jaką Focus Mall przygotował specjalnie na walentynki.
Piotrków: Zakochani w sztuce w Rynku
Pieczone jabłka, napoje miłosne, muzyka... W niedzielne popołudnie Rynek Trybunalski zgromadził wszystkich zakochanych – w sztuce i nie tylko.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat