Artykuły do tagu: Walentynki

W walentynki podziel się z innymi
W niedzielę na piotrkowskich ulicach można było spotkać Przedstawicieli Federacji Młodych Socjaldemokratów i Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi w Piotrkowie Trybunalskim, którzy rozdawali Karty Życia, nakłaniając przechodniów do wyrażenia zgody na pośmiertną transplantację organów.
11.02.2016 20:43
W walentynki oddaj krew!
Już w najbliższą niedzielę (14 lutego) w Punkcie Pobrań przy ulicy Słowackiego 74 w Piotrkowie odbędzie się akcja "Walentynkowa zbiórka krwi". Krew będzie można oddać w godzinach 9.00 - 13.00.
W walentynki będą rozdawać „Karty życia”
Kolejny już rok Federacja Młodych Socjaldemokratów zaprasza mieszkańców do udziału w walentynkowej akcji wręczania "Kart życia". Niedziela, 14 lutego, godz. 10.00, Rynek Trybunalski.
Walentynkowe szybkie randki w Focus Mall
Walentynki to święto zakochanych, ale galeria Focus Mall Piotrków Trybunalski nie zapomniała o osobach, które poszukują swojej drugiej połówki, a które chcą poznawać nowych ludzi i przeżyć przygodę w sympatycznym gronie. Z myślą o singlach w niedzielę 14 lutego w Focus Mall odbędzie się speed dating.
Zakochany weekend w Focus Mall
Romantyczne, pełne atrakcji i wyjątkowe, bo dwudniowe – takie będą Walentynki w Focus Mall Piotrków Trybunalski. Na Zakochany Weekend galeria zaprasza w sobotę i niedzielę, 13 i 14 lutego w godz. 15.00 – 20.00.
Dzień Zakochanych w Sztuce. ODA na Walentynki
Ośrodek Działań Artystycznych z okazji Dnia Zakochanych W Sztuce zaprasza na promocję albumu z serii "Artyści piotrkowscy", która odbędzie się 14 lutego o godz. 17.00 w Galerii ODA przy ul. Sieradzkiej 8.
Ile kosztują Walentynki?
Miłość ukochanym osobom powinniśmy okazywać na co dzień, a nie tylko od święta. Walentynki to jednak święto wyjątkowe – idealna okazja, by zademonstrować nasze uczucia w nieco… okazalszy sposób. Jak i ile to kosztuje? Przekonajmy się!
Wesołe Walentynki w Focusie
Z okazji Walentynek galeria Focus Mall zaprosiła swoich klientów na wyjątkowe spotkanie z Wojciechem Tremiszewskim i Szymonem Jachimkiem, artystami kabaretowymi.
Młodzież Wszechpolska namawiała do miłości
...do miłości do ojczyzny, oczywiście. Koło Młodzieży Wszechpolskiej w Piotrkowie Trybunalskim zorganizowało akcję „Kocham Polskę”, która polegała na rozpowszechnianiu plakatów.
Walentynki w Piotrkowie. Rozdawali Karty życia i lizaki
Członkowie piotrkowskiego SLD oraz Federacji Młodych Socjaldemokratów uczcili Walentynki tradycyjnie - rozdawali piotrkowianom Karty życia i lizaki w kształcie serca.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat