Artykuły do tagu: WKU

Trwa nabór do służby przygotowawczej w korpusie szeregowych
W Tomaszowie Mazowieckim s± jeszcze wolne miejsca na I turnus służby przygotowawczej w korpusie szeregowych. Szkolenie rozpoczyna się już 7 stycznia i potrwa aż do 27 marca 2020 roku.
Poszukuj± kandydatów na żołnierzy
Wojskowa Komenda Uzupełnień w Tomaszowie Mazowieckim prowadzi nabór do służby przygotowawczej w korpusie szeregowych. Planowane terminy powołania to 4 i 25 wrze¶nia.
WKU w Tomaszowie zaprasza kandydatów na żołnierzy
Wojskowa Komenda Uzupełnień w Tomaszowie Mazowieckim ma ostatnie miejsca na II turnus służby przygotowawczej. Szkolenie rusza 7 maja. Zgłosić może się każdy, kto ukończył 18 lat.
¦piewak kontra Pietras. Wystawa fotografii w ODA
O¶rodek Działań Artystycznych i Stowarzyszenie Fotograficzne Kreatywni zapraszaj± na wystawę Patryka ¦piewaka i Rafała Pietrasa „Uczeń vs Nauczyciel”.
Wyróżnienie szefa kuchni z Piotrkowa
Rafał Wronka, 29-letni piotrkowianin, będzie uczestnikiem Kongresu Szefów Kuchni - największego merytoryczno-networkingowego spotkania szefów kuchni w Polsce.
Nowe drogi w Tomaszowie Mazowieckim dzięki współpracy między miastem a powiatem. W poniedziałek podpisano kolejne porozumienie w tej sprawie.
Piotrków: Przenosiny Wojskowej Komendy Uzupełnień ?
Budynek, który przez lata straszył młodych mężczyzn z Piotrkowa i okolic może niedługo opustoszeć. Mowa o siedzibie Wojskowej Komendy Uzupełnień przy ulicy D±browskiego w Piotrkowie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat