Artykuły do tagu: Wędkowanie

Najmłodsi wędkowali na Bugaju
Tradycyjnie, jak co roku Zarząd Koła Polskiego Związku Wędkarskiego nr 12 Piotrków-Miasto zorganizował z okazji Dnia Dziecka zawody wędkarskie dla dzieci z terenu miasta. Mali wędkarze rywalizowali na zbiorniku Bugaj w dwóch kategoriach wiekowych. Łącznie wystartowało 21 zawodników.
Wędkowali na zakończenie wakacji
Zawody wędkarskie dla dzieci i młodzieży w dyscyplinie spławikowej zorganizował w sobotę na zbiorniku Bugaj Zarząd Kola nr 12 Piotrków-Miasto. Okazją był koniec wakacji.
Wola Krzysztoporska: Mistrz koła wyłoniony
Mistrz wśród seniorów już jest. W najbliższą sobotę (26 maja) wędkować będą dzieci i młodzież. Na stawach w miejscowości Wygoda (gmina Wola Krzysztoporska) 20 maja odbyły się zawody o tytuł mistrza Koła nr 35 PZW metodą spławikową. Do rywalizacji przystąpiło 29 wędkarzy.
Wędkowanie na zakończenie wakacji
Zarząd Kola nr 12 Piotrków Miasto zorganizował w sobotę zawody wędkarskie dla dzieci i młodzieży w dyscyplinie spławikowej. Impreza dobyła się na zbiorniku Bugaj, a okazją było zakończenie wakacji.
Radny ponad godzinę walczył z... sumem
Krzysztof Biegański, radny gminy Rozprza, a zarazem prezes koła wędkarskiego nr 43 w Rozprzy, wraz z kolegami (Piotrem Mikołajewskim i Jerzym Simkowskim) wybrał się na połów nad Zalew Cieszanowicki. Nie spodziewał się jednak takiej zdobyczy.
Najpierw wędkowali, potem grillowali
Zarząd Koła nr 12 Piotrków-Miasto zorganizował w sobotę na Bugaju zawody wędkarskie dla dzieci i młodzieży w dyscyplinie spławikowej.
Wola Krzysztoporska: Wędkowali na zakończenie wakacji
Koło nr 35 PZW w Woli Krzysztoporskiej zorganizowało w sobotę (27.08) konkurs wędkarski dla dzieci i młodzieży z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego. Dzień później wędkowali dorośli.
Dzieci wędkowały na
Deszcz nie odstraszył młodych uczestników zawodów spławikowych z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka zorganizowanych przez Koło nr 12 Piotrków - Miasto 1/06/2013 na Bugaju i kąpielisku „Słoneczko”.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat