Artykuły do tagu: Wędkarstwo

13.08.2018 12:52
Wędka wysokiej jakości
Profesjonalni wędkarze zwracają wiele uwagi na rodzaj i jakość wędki, gdyż decyduje ona o ich ewentualnym sukcesie. Jednak również amatorzy powinni przywiązywać wagę do wyboru wędki. Kiepskiej jakości sprzęt uniemożliwia im bowiem czerpanie radości z wędkarstwa. Zatem na co zwracać uwagę, podczas przeglądania oferty przygotowanej przez sklep wędkarski internetowy?
Nietypowy połów w Tomaszowie Mazowieckim
Wędkarze, którzy wybierają się nad Pilicę mogą przy odrobinie szczęścia liczyć na schwytanie szczupaka, okonia czy nawet suma. Jednak w ubiegłym tygodniu jeden z amatorów wędkarstwa zgłosił do tomaszowskiej Straży Miejskiej wyjątkowo nietypowy połów. Tomaszowianin złowił bowiem... żółwia.
Wędkarski konkurs na zakończenie wakacji
Z okazji kończących się wakacji i nieuchronnie zbliżającego się początku roku szkolnego Koło nr 35 PZW w Woli Krzysztoporskiej zaprosiło dzieci i młodzież na konkurs wędkarski.
Pogoda dopisała, z rybami było gorzej
W niedzielę nad Zalewem Sulejowskim odbyły się spinningowe zawody o Mistrzostwo Koła nr 12 Piotrków - Miasto w 2017 r. W imprezie wzięło udział 32 wędkarzy.
Kto złowił największą rybę?
30 osób rywalizowało w Otwartych Zawodach Spinningowych o Puchar Zalewu Sulejowskiego, zorganizowanych przez członków Koła nr 12 Piotrków - Miasto i Klub Spinningowy Ziemi Piotrkowskiej. Największa ryba złowiona przez uczestnika tej imprezy miała 32,1 cm.
1600 gramów wystarczyło
Pomimo bardzo wysokiej temperatury I Otwarte Mistrzostwa Ziemi Piotrkowskiej W Wędkarstwie Spławikowym cieszyły się dużą frekwencją. Co prawda przez upalną pogodę ryby w stawie Alejnym w Moszczenicy brały rzadko, a kilku uczestników zakończyło zawody z zerem na koncie, mimo to uczestnicy tej imprezy doskonale się bawili.
Rywalizowali o Puchar Zalewu Sulejowskiego
W niedzielę 2 sierpnia na Zalewie Sulejowskim w miejscowości Barkowice – Mokre odbyły się Otwarte Zawody Spinningowe o Puchar Zalewu Sulejowskiego.
Ogromny szczupak z jeziora Bugaj
Czekał na niego 3 godziny, ale było warto. - Poczułem uderzenie adrenaliny. Musiałem skupić się w 100%, żeby nie stracić „ryby życia”, mały błąd mógł mnie dużo kosztować – mówi pan Piotr, który na jeziorze Bugaj złowił 8-kilogramowego szczupaka.
Kto złowił największego szczupaka?
Czterdziestu mistrzów spinningu, piękna pogoda i Zalew Sulejowski.
Wędkowaniem inaugurowali rok szkolny
Zawody wędkarskie dla dzieci i młodzieży szkolnej na inaugurację roku szkolnego? Czemu nie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat