Artykuły do tagu: VoiceofPoland

Wojciech Baranowski za¶piewa z gwiazdami
Wojciech Baranowski wyst±pi 28 czerwca na Life Festiwal O¶więcim wspólnie z takimi gwiazdami jak Eric Clapton. Do za¶piewania na wielkiej scenie zaprosili go organizatorzy.
Kibicujmy Kasi Kołodziejczyk w The VoP
Piotrkowianka Kasia Kołodziejczyk stanie dzi¶ (26 kwietnia) po raz kolejny w szranki ze swoimi muzycznymi konkurentami podczas muzycznego talent show telewizyjnej „Dwójki” The Voice of Poland.
VoP. Wojtek Baranowski wygrał Bitwę
Wojciech Baranowski przeszedł do kolejnego etapu programu TVP 2 VOICE of POLAND. 22-latek w ringu pokonał Michała Szyca.
VoP. Szansa przed Wojtkiem
Piotrkowianin Wojciech Baranowski stanie w sobotę przed szans± przej¶cia do kolejnego etapu „Voice of Poland”. Nasz wokalista rywalizować będzie w „ringu” o wygran± i przybliżenie się do wygrania programu.
¦piewa od 30 lat, czyli od zawsze
Kolejna, niezwykle utalentowana piotrkowianka w telewizyjnym talent show The Voice of Poland.
Wojciech Baranowski w The Voice Of Poland
Wojciech Baranowski w Przesłuchaniach w ciemno IV edycji The Voice Of Poland wykonał piosenkę „Here Comes The Sun” The Beatles, którym podbił serca trenerów.
Ernest Staniaszek o włos od zostania głosem Polski
Było naprawdę blisko! Piotrkowianin Ernest Staniaszek o włos przegrał z Mateuszem Ziółk± w ¶cisłym finale muzycznego show TVP2 The Voice of Poland.
Piotrkowianin Ernest Staniaszek znalazł się w finale programu TVP 2 "The Voice of Poland" brawurowo wykonuj±c piosenkę Ozzy Osbourne'a "I'm coming home". Staniaszek za¶piewał też w duecie z Marzen± Ugorn± utwór Czesława Niemena.
Piotrkowianin Ernest Staniaszek znalazł się w półfinale programu VOICE OF POLAND emitowanego w TVP 2.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat