Artykuły do tagu: Utrudnienia

Kierowcy omijajcie Sulejów! Czeka was ogromny korek
Na drodze Piotrków - Sulejów (tuż za Przygłowem) od kilku godzin tworzy się ogromny korek.
U zbiegu ulic Wojska Polskiego i Sienkiewicza tworzą się korki!
W związku z zamknięciem fragmentu ul. Wojska Polskiego (od POW do Sienkiewicza) w tym rejonie miasta tworzą się korki.
Problemy przy budowie mostu na Strawie
- Mamy utrudnienia podczas budowy mostu na rzecze Strawie - powiedział w programie "O tym się mówi" na antenie Strefy Fm Tomasz Kaczmarek - prezes firmy PEUK - główny wykonawca remontu ul. Starowarszawskiej w Piotrkowie. Problemem jest zbyt wysoki stan rzeki.
Walec drogowy spadł z lawety
Przez blisko godzinę ruch na rondzie u zbiegu ulic Krakowskie Przedmieście i Żeromskiego był utrudniony. Powodem był przewrócony na jezdni 8-tonowy walec drogowy. Sprzęt spadł z przewożącej go naczepy.
Droga Straszów - Lubień będzie nieprzejezdna
W związku z przebudową fragmentu drogi powiatowej droga Straszów - Lubień w dniu 3 i 4 sierpnia będzie całkowicie zamknięta.
Drogowcy łatają, kierowcy narzekają
Trwa naprawa piotrkowskich dróg. Zdaniem niektórych kierowców prace remontowe rozpoczynają się o zbyt późnej godzinie i tym samym utrudniają ruch po mieście.
Zderzenie dwóch tirów zablokowało DK nr 8
Droga krajowa nr 8 w pobliżu 324 kilometra przez ponad godzinę była całkowicie zablokowana. To efekt kolizji, do której doszło na skrzyżowaniu tej drogi z DK nr 1. Dokładnie chodzi o zjazd na Warszawę.
Kolejne utrudnienia na krajowej „ósemce”
Od dziś (8 sierpnia) w okolicach Tomaszowa Mazowieckiego w związku z budową drogi ekspresowej S8 zmieni się organizacja ruchu. Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość, bo na modernizowanych odcinkach mogą tworzyć się spore korki.
Przygłów: Zapowiadają ruch wahadłowy na moście
Prawdopodobnie na moście w Przygłowie ruch znów odbywać się będzie wahadłowo. Związane to będzie z nanoszeniem oznakowania poziomego na jezdni. - Rozpoczęcie prac z tym związanych planujemy na wtorek (8 maja) - mówi Maciej Zalewski z GDDKiA w Łodzi.
Zgodnie z planem przebiega pierwszy etap kanalizacji gminy Wola Krzysztoporska. Jeszcze przez kilka tygodni na kierowców czekać będą utrudnienia w postaci rozkopanej ulicy Wesołej.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat