Artykuły do tagu: Utrudnienia

Na autostradzie A1 miedzy węzłami Łódź Południe i Tuszyn, na jezdni w kierunku Katowic, 20 października będą prowadzone prace gwarancyjne związane z naprawami nawierzchni.
Będą utrudnienia na krajowej „jedynce”
W ciąg najbliższych dni na drodze krajowej nr 1 między Piotrkowem Trybunalskim a granicą województwa śląskiego planowane są dwa remonty.
Kierowcy, uważajcie na utrudnienia na DK 74!
Ważna informacja dla wszystkich przejeżdżających przez drogę krajową 74! Na 22 kilometrze trasy, na odcinku pomiędzy Sulejowem a Jaksonkiem, remontowana jest nawierzchnia.
Przypominamy! Od czwartku zmiana organizacji ruchu
W czwartek robotnicy wkroczą na skrzyżowanie ulicy Wojska Polskiego z kolejnym odcinkiem obwodnicy miasta, gdzie powstanie rondo. Zmianie uległa organizacja ruchu w tej części Piotrkowa.
Utrudnienia na moście w Sulejowie
Do 17:00 powinny zakończyć się prace na moście w Sulejowie. By przedostać się przez Pilicę, trzeba w korku odstać około 40 minut.
Trwa remont ul. Sienkiewicza
Ruszył remont ul. Sienkiewicza na odcinku od ul. Słowackiego do ul. Narutowicza. W minioną środę ulica została zamknięta dla ruchu. W najbliższych miesiącach kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.
Łódzka czy Łudzka. Internauta interweniuje. AKTUALIZACJA
Na kontakt@epiotrkow.pl otrzymaliśmy Print Screen strony internetowej Piotrkowskich Wodociągów i Kanalizacji, gdzie umieszczona jest informacja o utrudnieniach.
W niedzielę Bieg. Będą utrudnienia w ruchu
W związku z organizacją niedzielnego „Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Tropem Wilczym”, kierowcy w Piotrkowie muszą się liczyć z utrudnieniami w ruchu drogowym.
UWAGA! Zamknięta ulica Sikorskiego w stronę centrum!
Drogowcy zamknęli część ulicy Sikorskiego w stronę centrum miasta. Został wytyczony objazd ulicą Kostromską i Dmowskiego lub Kostromską i Słowackiego. Tworzą się duże korki.
Kierowcy omijajcie Sulejów! Czeka was ogromny korek
Na drodze Piotrków - Sulejów (tuż za Przygłowem) od kilku godzin tworzy się ogromny korek.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat