Artykuły do tagu: Utrudnienia

Uwaga kierowcy! Zamykają Sulejowską
Rozpoczyna się nowy etap modernizacji ronda Sulejowskiego. W środę (29 marca) zamknięta zostanie ulica Sulejowska, na odcinku od ronda do ul. Wyzwolenia.
Które ulice wyłączą z ruchu?
Już w najbliższy weekend z okazji Dni Przyjaźni Polsko-Węgierskiej do Piotrkowa przyjadą prezydenci Polski Andrzej Duda i Węgier Janos Ader. Kierowcy muszą przygotować się na zmiany w organizacji ruchu. Te obejmą ulice: Zamkową, Wojska Polskiego, Jerozolimską, Pereca, Wiejską, Wspólną i Plac Zamkowy. Kierowcy, uważajcie, bo jeśli zostawicie auto tam, gdzie będzie to zabronione, samochód zostanie odholowany.
Podczas wizyty prezydentów wyłączą z ruchu centrum miasta
W przyszły weekend (24-25 marca) z okazji Dni Przyjaźni Polsko-Węgierskiej do Piotrkowa przyjadą prezydenci Polski - Andrzej Duda i Węgier - Janos Ader, kierowcy muszą się przygotować na zmiany w organizacji ruchu. Kilka dni później w związku z piknikiem z NATO, zamknięta zostanie ulica Słowackiego.
15.02.2017 16:07
W piątek zamknięta S8
W najbliższy piątek od 4:00 nieprzejezdna będzie droga S8 na odcinku od węzła Babsk do węzła Kowiesy w kierunku Warszawy. W tym miejscu Prokuratura Okręgowa w Łodzi, przeprowadzić ma tzw. eksperyment procesowy związany z wypadkiem posła Rafała Wójcikowskiego. Utrudnienia potrwać mają przez 3 godziny - czytamy w komunikacie GDDKiA
09.02.2017 11:45
Kraksa tirów na S8
Utrudnienia na drodze S8 na wysokości Meszcz, pomiędzy węzłami Piotrków Trybunalski Wschód a Polichnem. Około 11. zderzyły się tam dwie ciężarówki.
Zderzenie trzech aut na DK1 na wysokości Woli Krzysztoporskiej
Na drodze krajowej nr 1 w czwartek nad ranem zderzyły się dwie ciężarówki i samochód dostawczy.
W najbliższy poniedziałek rozpoczną się prace na Drodze Krajowej nr 74 na ponaddwudziestokilometrowym odcinku od Sulejowa do Wójcina (pow. opoczyński)
Uwaga kierowcy! W sobotę utrudnienia na S8 i DK12
W najbliższą sobotę 5 listopada planowane są prace związane z wymianą uszkodzonych barier energochłonnych na drodze ekspresowej S8 i drodze krajowej nr 12.
Na autostradzie A1 miedzy węzłami Łódź Południe i Tuszyn, na jezdni w kierunku Katowic, 20 października będą prowadzone prace gwarancyjne związane z naprawami nawierzchni.
Będą utrudnienia na krajowej „jedynce”
W ciąg najbliższych dni na drodze krajowej nr 1 między Piotrkowem Trybunalskim a granicą województwa śląskiego planowane są dwa remonty.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat