Artykuły do tagu: Utrudnienia

Kierowcy uważajcie na utrudnienia na A2 i DK12!
Ruszył kolejny etap prac porządkowych na autostradzie A2 i drodze krajowej nr 12. Od 6 czerwca do środy (7 czerwca) na autostradzie A2, na jezdni w kierunku Warszawy, na odcinku od węzła Łódź Północ do granicy z województwem mazowieckim będą prowadzone prace gwarancyjne i uzupełnianie braków w nawierzchni, odnowa oznakowania poziomego i koszenie trawy.
Kolejne utrudnienia na Jagiellońskiej. Nie będzie wody
Tych, którzy próbowali przejechać dziś przez ulicę Batorego, Jagiellońską i Reymonta, czekała przykra niespodzianka. Wjazd w przebudowywane skrzyżowanie jest niemożliwy – a to ze względu na związane z budową Osiedla Jagiellońska prace przy kanalizacji deszczowej.
Uwaga na utrudnienia na drodze krajowej nr 91
Na drodze krajowej nr 91 między Węzłem Tuszyn (DK91/A1) i węzłem Piotrków Trybunalski Północ (DK91/S8) rozpoczęły się prace związane z remontem nawierzchni. Jednorazowo będą nimi objęte odcinki od 300 metrów do kilometra, raz po jednej, raz po drugiej stronie drogi.
Uwaga kierowcy! Zamykają Sulejowską
Rozpoczyna się nowy etap modernizacji ronda Sulejowskiego. W środę (29 marca) zamknięta zostanie ulica Sulejowska, na odcinku od ronda do ul. Wyzwolenia.
Które ulice wyłączą z ruchu?
Już w najbliższy weekend z okazji Dni Przyjaźni Polsko-Węgierskiej do Piotrkowa przyjadą prezydenci Polski Andrzej Duda i Węgier Janos Ader. Kierowcy muszą przygotować się na zmiany w organizacji ruchu. Te obejmą ulice: Zamkową, Wojska Polskiego, Jerozolimską, Pereca, Wiejską, Wspólną i Plac Zamkowy. Kierowcy, uważajcie, bo jeśli zostawicie auto tam, gdzie będzie to zabronione, samochód zostanie odholowany.
Podczas wizyty prezydentów wyłączą z ruchu centrum miasta
W przyszły weekend (24-25 marca) z okazji Dni Przyjaźni Polsko-Węgierskiej do Piotrkowa przyjadą prezydenci Polski - Andrzej Duda i Węgier - Janos Ader, kierowcy muszą się przygotować na zmiany w organizacji ruchu. Kilka dni później w związku z piknikiem z NATO, zamknięta zostanie ulica Słowackiego.
15.02.2017 16:07
W piątek zamknięta S8
W najbliższy piątek od 4:00 nieprzejezdna będzie droga S8 na odcinku od węzła Babsk do węzła Kowiesy w kierunku Warszawy. W tym miejscu Prokuratura Okręgowa w Łodzi, przeprowadzić ma tzw. eksperyment procesowy związany z wypadkiem posła Rafała Wójcikowskiego. Utrudnienia potrwać mają przez 3 godziny - czytamy w komunikacie GDDKiA
09.02.2017 11:45
Kraksa tirów na S8
Utrudnienia na drodze S8 na wysokości Meszcz, pomiędzy węzłami Piotrków Trybunalski Wschód a Polichnem. Około 11. zderzyły się tam dwie ciężarówki.
Zderzenie trzech aut na DK1 na wysokości Woli Krzysztoporskiej
Na drodze krajowej nr 1 w czwartek nad ranem zderzyły się dwie ciężarówki i samochód dostawczy.
W najbliższy poniedziałek rozpoczną się prace na Drodze Krajowej nr 74 na ponaddwudziestokilometrowym odcinku od Sulejowa do Wójcina (pow. opoczyński)

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat