Artykuły do tagu: Utrudnienia

Cały remontowany odcinek nieprzejezdny
Uwaga kierowcy! Dzisiaj ulica Słowackiego na całym remontowanym fragmencie będzie nieprzejezdna. W zamian odcinkami Sienkiewicza ruch będzie odbywał się w dwóch kierunkach.
Rondo u zbiegu Wyzwolenia, Wierzejskiej Rzemieślniczej i Wolborskiej zostanie oddane najprawdopodobniej do 10 czerwca. W podobnym terminie udrożniona zostanie także ulica Wierzejska.
Od poniedziałku (21 marca) piotrkowskich kierowców czekają kolejne utrudnienia drogowe. Zamknięte dla ruchu zostanie skrzyżowanie ulic: Wolborskiej, Rzemieślniczej i Wyzwolenia, gdzie powstaje rondo.
W weekend wszystkich zmotoryzowanych czekają jeszcze większe utrudnienia na krajowej 8.
W związku z organizowanym w sobotę (21 sierpnia) XII Ogólnopolskim Wyścigiem Kolarskim Juniorów im. Wincentego Witosa, piotrkowianie muszą przygotować się na utrudnienia w ruchu. Zmianie ulegną także trasy przejazdu „emzetek” linii 6 i 10.
Krajowa dwunastka pomiędzy Piotrkowem a Sulejowem już odblokowana. Przypomnijmy, że dziś przed 14-stą we Włodzimierzowie przewrócił się TIR, który całkowice zablokował ruch.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat