Artykuły do tagu: Utoniecie

49-latek utonął w Pilicy. Wcześniej pił z kolegą alkohol
49-latek utonął w Pilicy. 31 lipca około godz. 14.30 mężczyzna wpadł do rzeki w pobliżu żelaznego mostu przy ul. Kępa w Tomaszowie.
Kobieta utonęła w przydomowym stawie
Ciało 88-letniej kobiety znaleziono w zbiorniku wodnym w Krężnej w gminie Wola Krzysztoporska 23 lipca. Przed południem na miejsce zostali wezwani strażacy, którzy wyłowili zwłoki.
Tragiczny finał poszukiwań na Zalewie Sulejowskim
Odnaleziono ciało 24-letniego mężczyzny, który 6 lipca wyskoczył z łódki na Zalewie Sulejowskim. Policja kolejny już raz apeluje o więcej wyobraźni podczas wypoczynku nad wodą!
Mężczyzna utonął w Pilicy. Ciało znalazły dzieci
39-letni mężczyzna utonął w minioną sobotę w Pilicy na terenie powiatu tomaszowskiego. Topielca zauważyły dzieci bawiące się w pobliżu rzeki. Niewykluczone, że do jego śmierci przyczynił się alkohol.
Zimowe ćwiczenia strażaków
W poniedziałek strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim rozpoczęli ćwiczenia dotyczące udzielania pomocy osobom, które znalazły się w wodzie wskutek zarwania się pod nimi lodu.
Mężczyzna utonął w Zalewie Sulejowskim
Ciało 26-letniego mężczyzny po południu wyłowili z Zalewu Sulejowskiego piotrkowscy strażacy. Do zdarzenia doszło w Swolszewicach Dużych.
Nurkowie znaleźli ciało
We wtorek około południa nurkowie znaleźli w Bugaju ciało mężczyzny.
Na Bugaju trwają poszukiwania. 55-latek utonął?
Trwają poszukiwania mężczyzny, który utonął w Bugaju. Utonięcie to najbardziej prawdopodobna wersja wydarzeń, do których doszło w niedzielę około południa. Wówczas 55-latek przebywał nad wodą ze swoimi znajomymi. Wszyscy pili alkohol.
Utonął w Zalewie Sulejowskim
Policjanci wyjaśniają okoliczności utonięcia 29-letniego mężczyzny, który próbował ratować towarzyszącą mu kobietę.
Policjant wypoczywający nad wodą uratował tonące dziecko
Do zdarzenia doszło w miniony weekend, kiedy temperatury w całym kraju przekraczały ponad 30 stopni i każdy szukał ochłody nad wodą. Tak też zrobił funkcjonariusz pracujący na co dzień w Wydziale Patrolowo-Interwencyjnym Komendy w Piotrkowie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat