Artykuły do tagu: Utoniecie

Tragiczny finał poszukiwań na Zalewie Sulejowskim
Odnaleziono ciało 24-letniego mężczyzny, który 6 lipca wyskoczył z łódki na Zalewie Sulejowskim. Policja kolejny już raz apeluje o więcej wyobraźni podczas wypoczynku nad wodą!
Mężczyzna utonął w Pilicy. Ciało znalazły dzieci
39-letni mężczyzna utonął w minioną sobotę w Pilicy na terenie powiatu tomaszowskiego. Topielca zauważyły dzieci bawiące się w pobliżu rzeki. Niewykluczone, że do jego śmierci przyczynił się alkohol.
Zimowe ćwiczenia strażaków
W poniedziałek strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim rozpoczęli ćwiczenia dotyczące udzielania pomocy osobom, które znalazły się w wodzie wskutek zarwania się pod nimi lodu.
Mężczyzna utonął w Zalewie Sulejowskim
Ciało 26-letniego mężczyzny po południu wyłowili z Zalewu Sulejowskiego piotrkowscy strażacy. Do zdarzenia doszło w Swolszewicach Dużych.
Nurkowie znaleźli ciało
We wtorek około południa nurkowie znaleźli w Bugaju ciało mężczyzny.
Na Bugaju trwają poszukiwania. 55-latek utonął?
Trwają poszukiwania mężczyzny, który utonął w Bugaju. Utonięcie to najbardziej prawdopodobna wersja wydarzeń, do których doszło w niedzielę około południa. Wówczas 55-latek przebywał nad wodą ze swoimi znajomymi. Wszyscy pili alkohol.
Utonął w Zalewie Sulejowskim
Policjanci wyjaśniają okoliczności utonięcia 29-letniego mężczyzny, który próbował ratować towarzyszącą mu kobietę.
Policjant wypoczywający nad wodą uratował tonące dziecko
Do zdarzenia doszło w miniony weekend, kiedy temperatury w całym kraju przekraczały ponad 30 stopni i każdy szukał ochłody nad wodą. Tak też zrobił funkcjonariusz pracujący na co dzień w Wydziale Patrolowo-Interwencyjnym Komendy w Piotrkowie.
Młody mężczyzna utonął w zalewie
Pomimo błyskawicznej akcji ratowniczej nie udało się uratować 24-latka, który po spożyciu alkoholu poszedł popływać.
Zdrowy rozsądek bezcenny. Policja apeluje
Nadchodzący weekend zapowiada się upalnie. Policja apeluje o zdrowy rozsądek podczas wypoczynku nad wodą.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat