Artykuły do tagu: Utonięcie

Zwłoki kobiety w rzece Rakówce
Ciało 68-letniej kobiety wyłowiono z rzeki Rakówki w Bełchatowie. Według nieoficjalnych informacji, zwłoki zauważyli dwaj nastolatkowie, którzy poinformowali służby. Okoliczności śmierci wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury.
69-latka utonęła w studni
Ciało 69-letniej kobiety wyłowiono ze studni w miejscowości Myszaki w gminie Bełchatów. Policjanci z bełchatowskiej komendy pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Bełchatowie wyjaśniają okoliczności tej tragedii.
Mężczyzna utonął w stawie
W stawie w miejscowości Rożniatowice w powiecie bełchatowskim utonął mężczyzna. Okoliczności tego tragicznego zdarzenia wyjaśniają policjanci z Komisariatu w Zelowie pod nadzorem prokuratury.
49-latek utonął w Pilicy. Wcześniej pił z kolegą alkohol
49-latek utonął w Pilicy. 31 lipca około godz. 14.30 mężczyzna wpadł do rzeki w pobliżu żelaznego mostu przy ul. Kępa w Tomaszowie.
Kobieta utonęła w przydomowym stawie
Ciało 88-letniej kobiety znaleziono w zbiorniku wodnym w Krężnej w gminie Wola Krzysztoporska 23 lipca. Przed południem na miejsce zostali wezwani strażacy, którzy wyłowili zwłoki.
Tragiczny finał poszukiwań na Zalewie Sulejowskim
Odnaleziono ciało 24-letniego mężczyzny, który 6 lipca wyskoczył z łódki na Zalewie Sulejowskim. Policja kolejny już raz apeluje o więcej wyobraźni podczas wypoczynku nad wodą!
Mężczyzna utonął w Pilicy. Ciało znalazły dzieci
39-letni mężczyzna utonął w minioną sobotę w Pilicy na terenie powiatu tomaszowskiego. Topielca zauważyły dzieci bawiące się w pobliżu rzeki. Niewykluczone, że do jego śmierci przyczynił się alkohol.
Zimowe ćwiczenia strażaków
W poniedziałek strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim rozpoczęli ćwiczenia dotyczące udzielania pomocy osobom, które znalazły się w wodzie wskutek zarwania się pod nimi lodu.
Mężczyzna utonął w Zalewie Sulejowskim
Ciało 26-letniego mężczyzny po południu wyłowili z Zalewu Sulejowskiego piotrkowscy strażacy. Do zdarzenia doszło w Swolszewicach Dużych.
Nurkowie znaleźli ciało
We wtorek około południa nurkowie znaleźli w Bugaju ciało mężczyzny.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat