Artykuły do tagu: Uszkodzenie

Pijani nastolatkowie niszczyli wiaty przystankowe
Dwóch nietrzeźwych nastolatków w wieku 15 i 17 lat zniszczyło szyby wiat przystankowych w centrum miasta. Teraz za swój czyn odpowiedzą przed sądem.
Pijany zniszczył karoserię samochodu
Piotrkowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który mając prawie 2 promile alkoholu w organizmie uszkodził stojący na parkingu pojazd.
Rozbijał się mercedesem na cudzym podwórku
Wszedł na podwórko, na którym zaparkowany był mercedes z kluczykami w stacyjce. Wsiadł do auta i w ciągu kilku minut uszkodził dwa inne samochody, bramę, przęsło płotu oraz kostkę brukową. 20-latek został już zatrzymany przez tomaszowskich policjantów.
Uszkodził karoserię volvo i uciekł
Tomaszowscy policjanci zatrzymali sprawcę uszkodzenia samochodu. Do zdarzenia doszło 1 lipca kilka minut po północ na ulicy Barlickiego. Przed jadące volvo wszedł mężczyzna, zmusił kierowcę do zatrzymania, żądał podwiezienia. Był pijany. Gdy kierowca odmówił, uszkodził karoserię samochodu i uciekł.
Kopniaka dostało lusterko peugeota
W niedzielną noc dyżurny funkcjonariusz Straży Miejskiej w Piotrkowie zauważył na ulicy Słowackiego chodzącego bez celu młodego mężczyznę, który najwyraźniej nie wiedział, co zrobić w tę dość ciepłą, majową noc.
Ugodził nożem bez powodu
Młody piotrkowianin ugodził nożem 36-letniego mężczyznę. 28-latek został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Do zdarzenia doszło 13 maja o 3.30 nad ranem w centrum miasta.
Rzucił rower na maskę mercedesa
Tomaszowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który rzucił na maskę mercedesa rower. Do zdarzenia doszło w Tomaszowie Mazowieckim na ul. Majowej.
Zaczęło się od uderzenia w głowę metalową rurką
Najechał skodą na 40-letniego przechodnia, potem groził mu pozbawieniem życia i zdrowia. Pokrzywdzony trafił do szpitala. Zatrzymanemu przez policję 37-latkowi może grozić do 5 lat więzienia.
Powybijał szyby w bmw. Niepotrzebnie go poniosło
Policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu piotrkowskiego, który uszkodził zaparkowany przed sklepem samochód. Właściciel ocenił straty na 1500 zł.
Wyładował emocje na cudzym samochodzie
Uszkodził karoserię i wyrwał lusterko w renault. Został zatrzymany po pościgu. Straty oszacowano na kwotę ponad 500 złotych. 36-letniemu piotrkowianinowi, który emocje wyładował na cudzym aucie, grozi nawet 5 lat więzienia.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat