Artykuły do tagu: Uszkodzenie

Ugodził nożem bez powodu
Młody piotrkowianin ugodził nożem 36-letniego mężczyznę. 28-latek został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Do zdarzenia doszło 13 maja o 3.30 nad ranem w centrum miasta.
Rzucił rower na maskę mercedesa
Tomaszowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który rzucił na maskę mercedesa rower. Do zdarzenia doszło w Tomaszowie Mazowieckim na ul. Majowej.
Zaczęło się od uderzenia w głowę metalową rurką
Najechał skodą na 40-letniego przechodnia, potem groził mu pozbawieniem życia i zdrowia. Pokrzywdzony trafił do szpitala. Zatrzymanemu przez policję 37-latkowi może grozić do 5 lat więzienia.
Powybijał szyby w bmw. Niepotrzebnie go poniosło
Policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu piotrkowskiego, który uszkodził zaparkowany przed sklepem samochód. Właściciel ocenił straty na 1500 zł.
Wyładował emocje na cudzym samochodzie
Uszkodził karoserię i wyrwał lusterko w renault. Został zatrzymany po pościgu. Straty oszacowano na kwotę ponad 500 złotych. 36-letniemu piotrkowianinowi, który emocje wyładował na cudzym aucie, grozi nawet 5 lat więzienia.
Wybił szybę w mercedesie
30-letni wandal przeskoczył ogrodzenie, a potem uszkodził szybę w zaparkowanym mercedesie. Policjanci zatrzymali sprawcę uszkodzenia mienia na gorącym uczynku.
Miał myśli samobójcze, rozbijał szyby
Policjanci zatrzymali mężczyznę, który uszkodził cztery szyby w jednym z lokali gastronomicznych na terenie Tomaszowa. Właściciel wycenił straty na 5 tysięcy złotych.
Skopał sąsiadowi samochód
Policja zatrzymała 31-latka, który swoją agresję wyładował na samochodzie sąsiada. Nietrzeźwy mężczyzna uszkodził lusterka auta.
Awantura przed sklepem w Woli Krzysztoporskiej
Wszczął awanturę z przypadkowo spotkanym mężczyzną. Kopał swoją ofiarę po całym ciele. Pokrzywdzony 54-latek trafił do szpitala, a 24-letniego napastnika zatrzymała policja.
Uskodził samochód... grabiami. Historia miłosna w tle
Wysyłał uporczywe sms-y swojej byłej partnerce i naruszał prywatność za pośrednictwem mediów społecznościowych... Mało tego, uszkodził samochód swojego konkurenta. Wszystko przez to, że nie mógł pogodzić się z rozstaniem - policjanci zatrzymali 38-latka, któremu za kierowanie gróźb karalnych i uszkodzenie mienia grozi nawet do 5 lat więzienia.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat