Artykuły do tagu: UrzadMiasta

Piotrków: Planują finanse miasta na 2012 rok
Projekt budżetu Piotrkowa na 2012 r. gotowy. Teraz nad najważniejszym z ważnych dokumentów w mieście pochylą się radni, najpierw podczas komisji problemowych Rady Miasta, później podczas sesji.
Mieszkańcy dwóch rodzin przy ul. Wojska Polskiego w Piotrkowie od dłuższego czasu równolegle starają się o możliwość korzystania z garażu, który znajduje się na ich podwórku. Obu rodzinom przysługuje prawo do bezprzetargowego wynajmu nieruchomości. Jedna z nich posiada już garaż - tuż obok. Druga nie. Obie ze zniecierpliwieniem czekają na decyzję władz miasta. Jak długo jeszcze?
Działki w rejonie Podzamcza mało atrakcyjne dla potencjalnych nabywców. Dziś piotrkowski magistrat zorganizował pierwszy przetarg na zakup nieruchomości przy ulicy Zamkowej 7/9 i Zamkowej 11. Jak się jednak okazało nikt nie wpłacił wadium w wysokości 64 tys. złotych.
Po długotrwałych procedurach zaczyna się pierwszy przetarg na nieruchomość w rejonie Podzamcza. Działka przeznaczona przez miasto do sprzedaży znajduje się przy ulicy Zamkowej 7/9 i Zamkowej 11. Stoją na niej garaże.
Jak sprzedać Piotrków Trybunalski?
„Żyję i pracuję po łódzku”- plakaty z takim hasłem pojawiły się ostatnio na piotrkowskich autobusach MZK. To efekt realizacji przez Łódź własnej strategii promocji. Dla marketingowców i PR-owców to również znak, że właśnie w regionie zaczyna się coś, co w marketingu miejsc określane jest mianem kanibalizacji mniejszych przez większych, w tym przypadku jest to dokładnie kanibalizacja regionu i okolicy przez stolicę województwa. Czy Piotrków zostanie symbolicznie „zjedzony” przez Łódź i jak się przed tym zjedzeniem bronić?
Projekt Podzamcze : Starowarszawska 16 na sprzedaż
Działka, na której kiedyś mieściła się Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Piotrkowie ma zostać wystawiona do sprzedaży. Władze miasta rozpoczynają w ten sposób projekt „Podzamcze”.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat