Artykuły do tagu: Uroda

Z maseczką zawsze do twarzy
Bogaty pakiet różnych kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy, jakie można dostać w każdej dobrej drogerii, bez maseczki jest niepełny. Często kosztują grosze, czasem trochę więcej, ale zawsze ich cena zachęca do korzystania z dobrodziejstw, którymi raczą delikatną skórę twarzy.
16.05.2016 12:00
Słońce z tubki
Lekko przybrązowiona skóra dodaje urody i pewności siebie. Jak uzyskać wymarzony odcień brązu bez długiego przebywania na słońcu bądź w solarium? Z pomocą przychodzi dobry samoopalacz, nawilżający kosmetyk brązujący lub zmywalny fluid do ciała.
Ranking salonów kosmetycznych
Salonów i saloników kosmetycznych raczej u nas nie brakuje. A co decyduje, że wybieramy ten, a nie inny?
Na wygląd trzeba zapracować...
Kobiety, które mają trzydzieści lat wyglądają podobnie, te, które liczą sobie czterdzieści – już niekoniecznie... Na wygląd trzeba zapracować. Głównymi grzechami pań są: używanie kremów od czasu do czasu i to najczęściej przypadkowych – może być mamy lub ciotki, niezmywanie makijażu, palenie papierosów, złe nawyki żywieniowe, opalanie.
Pomarańcze na jesień i zimę
Zbliża się sezon, w którym pomarańcze i inne cytrusy będą u nas najsmaczniejsze.
Pochodzą one z obszarów tropikalnych Azji. Krajami przodującymi obecnie w ich produkcji są Hiszpania, Włochy, Grecja i Stany Zjednoczone.
Nie przywiązuję wagi do wyglądu
Nie stoi godzinami przed lustrem, nie stosuje diet i specjalnie nie dba o swoją urodę. Mimo to uznana została za najpiękniejszą dziewczynę w województwie łódzkim, zyskując tytuł Miss Nastolatek Województwa Łódzkiego 2012.
Botoksyczni w Piotrkowie?
Dbanie o własną twarz, to dziś inwestowanie w siebie. A teraz każdy może być piękny. No, może tylko piękniejszy. Wystarczą pieniądze i zastrzyk z botoksu. Kogo w Piotrkowie stać na przepustkę do lepszego świata?

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat