Artykuły do tagu: UTW

Michał Makagon wydał swój pierwszy autorski utwór
Znany piotrkowski muzyk Michał Makagon, przez wiele lat związany z Miejskim Ośrodkiem Kultury wydał swoją pierwszą autorską piosenkę. Utwór „Ciebie dla siebie mam” zaśpiewała piotrkowianka Agata Michalska, znana z programu The Voice of Poland. Artyści opowiedzieli o kulisach jego powstania.
Prezes UTW Janina Franczak-Kujawska doceniona przez Łódzki Dom Kultury
We wtorek 17 grudnia w Łódzkim Domu Kultury wyróżnienie dla Lidera Grupy Senioralnej 2019 odebrała piotrkowianka Janina Franczak-Kujawska. Pani Janina, jako prezes piotrkowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku została doceniona została za pracę i zaangażowanie na rzecz aktywizacji seniorów w ramach projektu „Przystanek 60+”. We wtorek ŁDK podsumował również tegoroczne działania na rzecz seniorów województwa łódzkiego.
Ogromnym zainteresowaniem mieszkańców Piotrkowa cieszą się spotkania dla starszych słuchaczy Uniwersytetu. W minionym roku akademickim na wykłady przychodziło ponad 250 studentów. Aktualnie trwają zapisy na nowy sezon.
Koło Literackiej Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Piotrkowie zaprasza wszystkich miłośników malarstwa i literatury na wieczór autorski Jolanty Łopusiewicz (poetki i malarki) "Gonitwa za słowem....". Spotkanie odbędzie się w najbliższy poniedziałek (16 kwietnia) o godz. 17.00 w Galerii "U Panien".
Uniwersytet Trzeciego Wieku obchodzi dzisiaj jubileusz 5-lecia działalności. Z tej okazji w Miejskim Ośrodku Kultury odbyły się uroczystości. - Mamy już ponad 220 słuchaczy - cieszy sie Janina Franczak-Kujawska, prezes Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Piotrkowie.
W wyjątkowy sposób święto kobiet uczcili słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Piotrkowie. Koło Literackie UTW zorganizowało wieczór autorski Jolanty Łopusiewicz. Spotkanie z początkującą poetką zatytułowane "...słowem i pędzlem malowane" odbyło się w poniedziałek w galerii "U Panien".
30 września zainaugurowany został rok akademicki Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Piotrkowie Trybunalskim. Kolejny rok seniorzy z ziemi piotrkowskiej będą się spotykać, aby wspólnie dbać o swój rozwój intelektualny, psychiczny oraz fizyczny. Stowarzyszenie cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem i może pochwalić się wieloma inicjatywami.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat