Artykuły do tagu: UPanien

Terytorium Piotra Mastalerza
Wystawę tkanin i form przestrzennych Piotra Mastalerza „Terytorium” można będzie oglądać w Galerii „U Panien” od 17 grudnia do 17 stycznia.
Wystawa Marka Gajewskiego „U Panien”
Zapraszamy do Galerii „U Panien” (na piętrze) na wystawę malarstwa Marka Gajewskiego „O nas”.
Rzeźba i gobelin w Galerii „U Panien”
Od niedzieli (29 października) w Galerii „U Panien” (na piętrze) można będzie oglądać wystawę prac Krystyny Papugi (gobelin) i Andrzeja Przerywacza (rzeźba). Wstęp wolny, wejście od pl. Kościuszki. Wystawa będzie czynna 22 listopada.
Krajobrazy Spały i okolic. Wystawa
W Spale odbywał się w maju XXVI Plener Malarski „Piękno przyrody pędzlem malowane”. Od 1 października efekty warsztatów będziemy mogli oglądać podczas wystawy w Galerii „U Panien”.
Malowane kawą. Wystawa w Galerii U Panien
Od 20 listopada w Galerii „U Panien” będzie można obejrzeć bardzo interesującą wystawę Mariusza Gosławskiego „Malowane kawą”.
Język pobożności ludowej na fotografii
Od najbliższej niedzieli 13 listopada w galerii „Śnieżne Krużganki” w Centrum Idei Ku Demokracji będzie można oglądać wystawę fotografii Bernadetty Matuły „Język pobożności ludowej”.
Wystawa prezentowana będzie do 30 listopada. Wejście od pl. Kościuszki. Wstęp wolny!
IV Wystawa Akademii Sztuki
W niedzielę 4 października w „Galerii u Panien” odbędzie się wernisaż wystawy poplenerowej uczestników IV Wiosennej Akademii Sztuki.
Stowarzyszenie Współpracy Interkulturowej Gałązka Oliwna w Piotrkowie zaprosiło młodzież ze szkoły muzycznej w Równem (nasze miasto partnerskie) do wspólnego muzykowania.
Centrum Idei Ku Demokracji zaprasza na pastorałki
Centrum Idei Ku Demokracji przy ulicy Rycerskiej 3 w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza wszystkich na wyjątkowy koncert pastorałkowy zespołu Przeznaczenie, który odbędzie się 27 grudnia o godzinie 18.30.
Zapraszamy na wystawę fotografii
Centrum idei "Ku Demokracji" w Piotrkowie zaprasza na wystawę fotografii Wacława Nowackiego pt.: "Postcards". Wystawę będzie można oglądać w krużgankach od 7 do 31 grudnia.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat