Artykuły do tagu: UKSSnikersRekoraj

Nasi bilardziści wśród najlepszych
Anita Sochacka została brązową medalistką mistrzostw Polski, natomiast Oskar Jamorski w 2018 roku był najlepszym juniorem w kraju. Obydwoje są reprezentantami UKS Snikers Rękoraj.
Bilardziści z Rękoraja z kolejnymi trofeami
Reprezentanci UKS Snikersa Rękoraj stanęli na podium prestiżowych turniejów bilardowych. W miniony weekend Oskar Jamorski zwyciężył w Narodowym Junior Tour w Łodzi - najsilniej obsadzonym turnieju juniorskim w Polsce. Z kolei Anita Sochacka zajęła III miejsce w turnieju z cyklu Puchar Polski Kobiet w Bydgoszczy.
Oskar Jamorski wicemistrzem Europy!
Młody bilardzista z Rękoraja wywalczył tytuł drużynowego wicemistrza Europy podczas mistrzowskiego turnieju, który zakończył się we wtorek w holenderskim mieście Veldhoven.
Kolejne sukcesy bilardzistów z gminy Moszczenica
Tym razem bilardziści z Rękoraja wzięli udział w turnieju z cyklu Polski Narodowy Junior Tour, natomiast ich koledzy ze Srocka rywalizowali podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików. Zarówno podczas jednej, jak i drugiej imprezy reprezentanci gminy Moszczenica wywalczyli medale.
Sukces bilardzistki ULKS Dragon Srock
Monika Piera, zawodniczka ULKS Dragon Srock wywalczyła złoty medal podczas XX Drużynowych i Indywidualnych Mistrzostw Polski Uczniowskich Klubów Sportowych w Bilardzie, które odbyły się w miniony weekend w Kielcach. Na podium podczas tej imprezy stanęli również reprezentanci UKS Snikers Rękoraj.
Trzy brązowe medale podczas mistrzostw Polski
Bilardziści Uczniowskiego Klubu Sportowego Snikers Rękoraj wywalczyli trzy brązowe krążki podczas Mistrzostw Polski Juniorów, które odbyły się w Kielcach. Na najniższym stopniu podium stanęli Agata Ryś oraz Dominik Klepacz.
Bilardzista z Rękoraja najlepszym juniorem w kraju
Oskar Jamorski, zawodnik UKS Snikers Rękoraj, znajduje się aktualnie na pierwszym miejscu w rankingu najlepszych juniorów młodszych w Polsce, to efekt świetnego występu w pierwszym turnieju z cyklu Mak Marketing Junior Tour.
19.10.2016 10:09
Złotka z Rękoraja
Agata Ryś, Aleksandra Burczyńska oraz Sandra Kmieć, zawodniczki UKS Snikers Rękoraj zdobyły złoty medal w kategorii drużynowej dziewcząt, podczas Indywidualnych oraz Drużynowych Mistrzostw Polski Uczniowskich Klubów Sportowych w Bilardzie, które odbyły się w Kętrzynie. W finale dziewczęta pokonały reprezentantki klubu Promyk Czerniewice 2:1.
Międzynarodowe przetarcie bilardzistów z Rękoraja
Agata Ryś i Dominik Klepacz, bilardziści Uczniowskiego Klubu Sportowego Snikers Rękoraj rywalizowali podczas Międzynarodowego Turnieju Mak Marketing Junior Tour w odmianie 9-bil, Agata zakończyła zmagania na trzecim miejscu, natomiast Dominik na piątym.
Bilardziści z Rękoraja w krajowej czołówce
Sandra Kmieć, reprezentantka UKS Snikers Rękoraj nie miała sobie równych podczas XVIII Mistrzostw Polski Uczniowskich Klubów Sportowych w bilardzie, który odbyły się w weekend w Tomaszowie Mazowieckim. Ekipa z Rękoraja wygrała także w klasyfikacji medalowej.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat