Artykuły do tagu: UKSSnikersRękoraj

Nasi bilardziści wśród najlepszych
Anita Sochacka została brązową medalistką mistrzostw Polski, natomiast Oskar Jamorski w 2018 roku był najlepszym juniorem w kraju. Obydwoje są reprezentantami UKS Snikers Rękoraj.
Bilardziści z Rękoraja z kolejnymi trofeami
Reprezentanci UKS Snikersa Rękoraj stanęli na podium prestiżowych turniejów bilardowych. W miniony weekend Oskar Jamorski zwyciężył w Narodowym Junior Tour w Łodzi - najsilniej obsadzonym turnieju juniorskim w Polsce. Z kolei Anita Sochacka zajęła III miejsce w turnieju z cyklu Puchar Polski Kobiet w Bydgoszczy.
Oskar Jamorski wicemistrzem Europy!
Młody bilardzista z Rękoraja wywalczył tytuł drużynowego wicemistrza Europy podczas mistrzowskiego turnieju, który zakończył się we wtorek w holenderskim mieście Veldhoven.
Kolejne sukcesy bilardzistów z gminy Moszczenica
Tym razem bilardziści z Rękoraja wzięli udział w turnieju z cyklu Polski Narodowy Junior Tour, natomiast ich koledzy ze Srocka rywalizowali podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików. Zarówno podczas jednej, jak i drugiej imprezy reprezentanci gminy Moszczenica wywalczyli medale.
Sukces bilardzistki ULKS Dragon Srock
Monika Piera, zawodniczka ULKS Dragon Srock wywalczyła złoty medal podczas XX Drużynowych i Indywidualnych Mistrzostw Polski Uczniowskich Klubów Sportowych w Bilardzie, które odbyły się w miniony weekend w Kielcach. Na podium podczas tej imprezy stanęli również reprezentanci UKS Snikers Rękoraj.
Międzynarodowe przetarcie bilardzistów z Rękoraja
Agata Ryś i Dominik Klepacz, bilardziści Uczniowskiego Klubu Sportowego Snikers Rękoraj rywalizowali podczas Międzynarodowego Turnieju Mak Marketing Junior Tour w odmianie 9-bil, Agata zakończyła zmagania na trzecim miejscu, natomiast Dominik na piątym.
Bilardziści z Rękoraja w krajowej czołówce
Sandra Kmieć, reprezentantka UKS Snikers Rękoraj nie miała sobie równych podczas XVIII Mistrzostw Polski Uczniowskich Klubów Sportowych w bilardzie, który odbyły się w weekend w Tomaszowie Mazowieckim. Ekipa z Rękoraja wygrała także w klasyfikacji medalowej.
Rywalizowali pod okiem mistrza
Po raz kolejny najlepsi młodzi bilardziści z całej Polski rywalizowali w Rękoraju podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików. To jedyny turniej dla młodzików w naszym kraju. Tym razem w tzw. Pupiliadzie rywalizowało 40 osób z 9 klubów. Ich zmaganiom przyglądał się Sebastian Batkowski, młodzieżowy mistrz Europy i wicemistrz świata juniorów z 2013 roku.
Bilardziści z Rękoraja najlepsi w województwie
Aż osiem medali zdobyli młodzi bilardziści z Rękoraja podczas Wojewódzkiej Ligi Młodzieżowej w Bilardzie 2015. W turnieju, który odbyły się w siedzibie klubu Frame Łódź wzięło udział ponad sto zawodników i zawodniczek z całego województwa.
Bilardziści z Rękoraja zdominowali Wojewódzką Ligę Młodzieżową
Reprezentanci UKS Snikers Rękoraj nie mieli sobie równych podczas pierwszego turnieju Wojewódzkiej Ligi Młodzieżowej w Bilardzie. W zawodach rywalizowali uczniowie i uczennice szkół podstawowych i gimnazjów. Zawodnicy z Rękoraja zdobyli aż 7 pucharów.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat