Artykuły do tagu: UKSREMONiechcice

01.08.2018 10:16
Debiutantka z Niechcic
Po raz pierwszy podczas XXIV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Letnich nasze województwo miało swoją reprezentantkę w wioślarstwie, 21. miejsce w jedynce zajęła juniorka młodsza Magdalena Gozdek z UKS Remo Niechcice. Młode wioślarki ścigały się w miniony weekend w Kruszwicy.
Takich imprez powinno być jak najwięcej
Memoriał prof. Romana Kobendzy, czyli Mistrzostwa Ziemi Piotrkowskiej na Ergometrze Wioślarskim, które zorganizowano we wtorek w Gomulinie w gminie Wola Krzysztoporska, z pewnością zachęcą niektórych uczniów do uprawiania wioślarstwa, tym bardziej, ze zachęcali ich do tego prawdziwi mistrzowie: złota medalistka olimpijska z Rio de Janeiro Natalia Madaj, brązowe medalistki Maria Springwald i Joanna Hentka (do niedawna Leszczyńska), ich trener Marcin Witkowski oraz dwukrotny mistrz olimpijski oraz pięciokrotny mistrz świata Tomasz Kucharski.
Wioślarki po raz pierwszy rywalizowały na ogólnopolskiej arenie
To był premierowy start młodych wioślarek z gminy Rozprza. Trzy zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego REMO Niechcice wzięły udział w Mistrzostwach Polski Młodzików w wioślarstwie, które odbyły się na torze regatowym w Kruszwicy. To był pierwszy start naszych wioślarek na ogólnopolskiej arenie.
Historyczny start naszych wioślarek
Zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego REMO Niechcice już niedługo wezmą udział w Mistrzostwach Polski Młodzików w wioślarstwie, które odbędą się w Kruszwicy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat