Artykuły do tagu: UKSPiotrcovia

W Piotrkowie w piłkę nożną grają nie tylko chłopcy
Po przerwie w Piotrkowie znów działa sekcja kobiecej piłki nożnej, tradycje grającego jeszcze kilka lat temu w II lidze Uczniowskiego Klubu Sportowego Przyjaźń od trzech lat kontynuują działacze Uczniowskiego Klubu Sportowego Piotrcovia.
Piłkarka Piotrcovii mistrzynią Polski
Julia Chudy, zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego Piotrcovia została złotą medalistką Mistrzostw Polski w piłce nożnej do lat 16. Młoda piłkarka została powołana przez Łódzki Związek Piłki Nożnej do kadry naszego województwa, która zwyciężyła w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, będącej jednocześnie Mistrzostwami Polski do lat 16.
Turniejowy triumf UKS Piotrcovia
Osiem drużyn podzielonych na dwie grupy wzięło udział w turnieju rocznika 2004, którego organizatorem był UKS Piotrcovia przy współudziale prezydenta Piotrkowa Krzysztofa Chojniaka i OZPN Piotrków. Po zaciętej walce wygrał pierwszy zespół Piotrcovii.
Krzynówek oglądał triumf Widzewa
Drużyna Widzewa II Łódź okazała się najlepsza w Halowym Turnieju Piłki Nożnej, który odbył się w Piotrkowie. Widzew w finałowym spotkaniu okazał się lepszy od UKS Piotrcovia 2:1. Trzecie miejsce zajął zespół Widzewa I pokonując Włókniarza Moszczenica.
UKS Piotrcovia z pucharem Włodzimierza Motyki
Trzynaście klubów wystartowało w XIX Halowym Turnieju w Piłkę Nożną rocznika 1999 i młodsi o Puchar Honorowego Prezesa OZPN w Piotrkowie Włodzimierza Motyki. Turniej zakończył się nieoczekiwanym zwycięstwem UKS Piotrcovia.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat