Artykuły do tagu: UKSConcordia1909

Kolejny piłkarski weekend za nami
Poloniści stracili punkty w meczu z Astorią Szczerców, przegrywając w meczu 10. kolejki piotrkowskiej klasy okręgowej 0:2 (0:1), natomiast młodzi piłkarze piotrkowskiego UKS Concordia 1909 są w tym sezonie bezbłędni, w weekend wygrali kolejny mecz, tym razem pokonali Tęczę Janków 4:0 (1:0) i nadal prowadzą w I grupie klasy B.
Piłkarski spektakl przy ul. Żwirki
Jeśli ktoś myśli, że w B klasie spotkania stoją na niskim poziomie, powinien się wybrać na mecz młodych piłkarzy UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski, którzy grają nie tylko efektownie, ale i efektywnie, w sobotę odnieśli kolejne spektakularne zwycięstwo, tym razem pokonali LKS Białaczów aż 10:2 (4:1), mecz piotrkowskiej drużyny obserwowało prawie 300 widzów.
Wychowankowie UKS Concordia 1909 definitywnie w Ruchu
Wychowankowie piotrkowskiej drużyny 17-letni Krystian Krawczyk i Kacper Świątczak definitywnie zostali wykupieni przez pierwszoligowy Ruch Chorzów.
Wychowankowie Concordii zagrają o mistrzostwo Polski
Juniorzy młodsi Ruchu Chorzów dwukrotnie pokonali Motor Lublin (3:0 i 1:0) i zagrają w finale mistrzostw Polski. W składzie śląskiego zespołu występują dwaj wychowankowie UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski Kacper Świątczak i Krystian Krawczyk.
Concordia jednak nie zacznie od klasy A
Działacze Łódzkiego Związku Piłki Nożnej nie przychylili się do prośby przedstawicieli piotrkowskiego UKS Concordia 1909, którzy chcieli, żeby tworzony przez nich zespół seniorów zaczął rozgrywki od klasy A.
02.03.2017 13:36
Concordia wraca do gry!
Wszystko wskazuje na to, że w przyszłym sezonie w piłkarskich rozgrywkach seniorów znów zobaczymy piotrkowską Concordię. Członkowie zarządu UKS Concordia 1909 poprosili działaczy Łódzkiego Związku Piłki Nożnej o zgodę na grę w klasie A.
Podwójny triumf Concordii
To był bardzo udany weekend dla zawodników piotrkowskiego UKS Concordia 1909, zarówno chłopcy z rocznika 2005, jak i 2007 stanęli na najwyższym stopniu podium, pokonując tak renomowane drużyny jak Widzew Łódz czy Raków Częstochowa.
Wychowankowie Concordii zadebiutowali w chorzowskim Ruchu
Kacper Świtączak i Krystian Krawczyk mają za sobą pierwsze spotkanie w barwach chorzowskiego Ruchu, obydwaj grają w drużynie walczącej w I lidze wojewódzkiej juniorów młodszych okręgu śląskiego.
20.06.2016 10:50
Z Piotrkowa do Chorzowa?
Dwaj zawodnicy UKS Concordia 1909 rozpoczną dziś testy w Ruchu Chorzów. Krystian Krawczyk i Kacper Świątczak byli obserwowani przez działaczy chorzowskiego klubu już wcześniej.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat