Artykuły do tagu: UKS Delfin Piotrków Trybunalski

To był jej weekend. Wiktoria Gu¶ć znów triumfuje
Pięć złotych medali zdobyła piotrkowska pływaczka Wiktoria Gu¶ć podczas Zimowych Mistrzostw Polski 15-latków, które odbyły się w miniony weekend w Opolu.
Kacper Jonczyk wicemistrzem województwa
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego 8, 9 i 10-latków w pływaniu odbyły się w łódzkiej Zatoce Sportu. W¶ród zawodników 10-letnich reprezentant UKS „Delfin" Piotrków Trybunalski Kacper Jonczyk zdobył dwa srebrne medale: pierwszy na dystansie 100 metrów stylem klasycznym, a drugi na dystansie 50 m st. motylkowym.
Największy międzynarodowy sukces Wiktorii Gu¶ć
Piotrkowska pływaczka Wiktoria Gu¶ć wywalczyła br±zowy medal na 200 metrów stylem dowolnym podczas XV Olimpijskiego Festiwalu Młodzieży Europy w Baku. To największe multidyscyplinarne zawody dla młodzieży na naszym kontynencie. Podczas tegorocznego festiwalu rywalizuje ponad 4000 zawodników z 50 państw. To największy międzynarodowy sukces w dotychczasowej karierze młodej zawodniczki UKS Delfin Piotrków Trybunalski.
Siedem medali - i rekord Polski - Wiktorii Gu¶ć podczas międzynarodowego wielomeczu
Reprezentantka UKS Delfin Piotrków Trybunalski 13 i 14 kwietnia rywalizowała w austriackim mie¶cie Graz podczas pływackiego wielomeczu. Na starcie stanęło dwana¶cie narodowych ekip. Wiktoria Gu¶ć zmierzyła się z dziewczętami z roczników 2004-2005. Piotrkowianka podczas czterech indywidualnych startów zdobyła cztery medale (złoty, dwa srebrne i br±zowy) natomiast w sztafetach do zacnej kolekcji dołożyła jeszcze trzy srebrne medale (w tym jeden okraszony rekordem Polski 15-latek).
 Kacper Jonczyk podwójnym wicemistrzem województwa
Pływak UKS Delfin Piotrków Trybunalski wywalczył dwa srebrne medale podczas Zimowych Mistrzostw Województwa Łódzkiego roczników 2008-2010, które odbyły się w łódzkiej Zatoce Sportu.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat