Artykuły do tagu: UJK

Grodzkie spotkania z historią. Piotrkowska Filia UJK zaprasza
Piotrkowska Filia Uniwersytetu Jana Kochanowskiego zaprasza na otwarty wykład już w najbliższą środę, 24 kwietnia. Wykład poprowadzi dr hab. Wojciech Baran Kozłowski, a bohaterem jego wystąpienia będzie arcybiskup gnieźnieński Henryk Kietlicz. Wykład odbędzie się w ramach cyklu "Grodzkie spotkania z historią".
Czy możemy czuć się bezpiecznie?
Wykład "20 lat Polski w NATO, czy możemy czuć się bezpiecznie" wygłosili dzisiaj w Piotrkowie Trybunalskim gen. broni Waldemar Skrzypczak oraz gen. bryg. Włodzimierz Zieliński.
Wykład dotyczący 20 lat Polski w NATO
Filia Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Piotrkowie zaprasza na wykład generałów Waldemara Skrzypczaka oraz Włodzimierza Zielińskiego zatytułowany "20 lat Polski w NATO, czy możemy czuć się bezpiecznie?". Wykład odbędzie się we wtorek, 2 kwietnia, w auli UJK przy ulicy Słowackiego 114/118. Wstęp wolny.
01.04.2019 05:16
Piknik rodzinny w UJK
„Wiosna, wiosna, ach, to TY!” to nazwa pikniku rodzinnego, który odbędzie się 6 kwietnia na terenie piotrkowskiej filii UJK. Początek o 11:00.
Takiej wystawy jeszcze w Piotrkowie nie było!
Pierwsza wystawa pamiątek sportowych z Piotrkowa i okolic odbędzie się w ramach imprezy "Wiosna, wiosna, ach to Ty!" na UJK. Przedmioty, które znajdą się na wystawie należą do prywatnej kolekcji mieszkańca Piotrkowa Marcina ''Saczy'' Sacińskiego.
O kobietach w piotrkowskiej Filii UJK
"Kobieta na przestrzeni dziejów" to tytuł konferencji zorganizowanej w czwartek w auli Filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Piotrkowie Trybunalskim. Goście mogą przysłuchiwać się wykładom kilkudziesięciu prelegentów z całej Polski.
Kobieta na przestrzeni dziejów. UJK zaprasza na konferencję
W tym roku mija 100 lat od wyborów do Sejmu Ustawodawczego, w których po raz pierwszy uczestniczyły kobiety. To ważna część naszych dziejów. Niestety to także brakująca połowa historii. Piotrkowska Filia UJK zaprasza na konferencję "Kobieta na przestrzeni dziejów".
Kobieta na przestrzeni dziejów
28 marca w piotrkowskiej filii UJK odbędzie się II Studencko – Doktorancka Konferencja „Kobieta na przestrzeni dziejów”. Początek o godzinie 10:00.
„Wyjście Ewakuacyjne” z nowym spektaklem
Ograniczenia jakie są stosowane wobec uczniów, schematy utarte przez społeczeństwo, to tylko niektóre z problemów jakie zostały poruszone podczas spektaklu pt. „Cisza. Sen trwa”. Sztukę przygotował teatr studencki „Wyjście Ewakuacyjne”, a premiera odbyła się w poniedziałek w auli Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Piotrkowie Trybunalskim.
Zdobywca Mount Everestu z wykładem na UJK
Jak najskuteczniej pracować z ludźmi? Co robić, by budować w zespole wysokie zaangażowanie? Między innymi o tym mówił Piotr Cieszewski, zdobywca najwyższego szczytu ziemi, ambasador akcji Szlachetna Paczka, maratończyk i taternik podczas swojego wykładu "Lider w akcji". Wydarzenie zostało zorganizowane w auli piotrkowskiej Filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat