Artykuły do tagu: TydzieńTrybunalski

Kto był najlepszy w 2018 roku?
Tradycyjnie już na łamach Tygodnia Trybunalskiego dokonaliśmy sportowego podsumowania minionego roku, zamieszczając artykuły dotyczące najważniejszych - naszym zdaniem - sukcesów piotrkowskich sportowców w 2018 roku.
W środę najnowszy
W najnowszym numerze „Tygodnia Trybunalskiego” m.in. o tym, skąd przy ul. Kostromskiej w Piotrkowie wzięły się… lisy.
W środę najnowszy
W numerze m.in.:
- PKS Piotrków Trybunalski przestał prowadzić działalność transportową. Czy z miasta zniknie dworzec autobusowy?
- Od końca maja w godzinach od 23:00 do 6:00 alkoholu nie można kupować w sklepach i na stacjach benzynowych. Czy po wprowadzeniu „nocnej prohibicji” na piotrkowskim osiedlach jest bezpieczniej?
- Znamy już wyniki tegorocznych matur. Piotrkowscy uczniowie najlepsze wyniki, zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym, osiągnęli z języka angielskiego.
Specjalnie na walentynki – miłosny horoskop. Tylko w „Tygodniu Trybunalskim”!
Jeśli urodziłaś się pod znakiem Barana Twoim literackim archetypem będzie Scarlett O’Hara, Basia Wołodyjowska albo Marek Winicjusz. Tak w życiu, jak i w miłości, jesteś prawdziwym wojownikiem.
Czy policjant z Piotrkowa znęca się nad żoną?
Czy policjant z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim znęca się nad swoją żoną? Zawiadomienie w tej sprawie trafiło do prokuratury, która od listopada 2017 roku prowadzi postępowanie.
Patryk Biłek pochodzi z Piotrkowa. Studiuje ekonomię na SGGW w Warszawie. Ma 22 lata i nietypową pasję – występy w teleturniejach. Tylko w programie "Jaka to melodia?" brał udział dziewięciokrotnie. Ponadto próbował też swoich sił w popularnym "1 z 10" - i to w tym ostatnim, po raz drugi, będziemy mogli śledzić jego zmagania już we wtorek 11 kwietnia o godzinie 18:50.
TBS chce się ich pozbyć?
Pan Mariusz od dobrych kilku miesięcy prowadzi batalię z Towarzystwem Budownictwa Społecznego. W grudniu przyszło do niego zawiadomienie o rozprawie sądowej i pozew o eksmisję jego, żony oraz czwórki dzieci. Uzasadnienie? Brak tytułu prawnego do zajmowanego (od 2004 roku!) lokalu. Wszelkie starania podpisania umowy najmu skierowane do TBS-u kończą się tak samo – odmową.
Jak w Gorzkowicach bali się dziennikarzy
Na sesji Rady Gminy w Gorzkowicach pojawili się pewnego dnia dziennikarze. Fakt ten tak zbulwersował radnych i wójta, że do porządku sesji wprowadzono uchwałę w sprawie pozostania (lub nie) przedstawicieli mediów na sali obrad. Szczęście miał tylko jeden z reporterów, drugiego do wyjścia odprowadził sam wójt. - Tam są drzwi! - usłyszał dziennikarz.
Czarny dzień komunikacji miejskiej w Piotrkowie
To był czarny dzień w historii komunikacji miejskiej w Piotrkowie. Na miasto wyjechało tylko 9 autobusów MZK. 15 zostało w zajezdni, ponieważ były w złym stanie technicznym.
Zrób sobie zdjęcie z „Tygodniem Trybunalskim” i wygraj nagrody!
W związku ze zbliżającymi się wielkimi krokami 20. urodzinami „Tygodnia Trybunalskiego”, ogłaszamy konkurs dla naszych czytelników.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat